Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:04


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 28 Iul 2006, 21:05 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Serios....criticati-ne! Doar asa vom sti cum sa devenim mai buni!

Spuneti-ne ce ati dori sa vedeti in ea! Ce NU va place.... Cum v-ar placea sa fie!

Hai veniti cu idei, ca sa o putem face dupa gustul si asteptarile voastre!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 28 Iul 2006, 21:20 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Poate ar fi mai utile pozele mai mari la sedinta foto cu vedete.Daca mai gasesc ceva, va zic....


Haide, nu va fie mila! SERIOS! Pe Mireasa si Ideal Mariaj ii criticati...hai spuneti-ne si noua ce sa schimbam in ea, ce nu e frumos sau nu e bine! Sa nu va fie jena ca e chiar a noastra, daca VOI nu ne spuneti, atunci CINE??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 28 Iul 2006, 21:28 
Nou Venit

Membru din: 19 Apr 2006, 17:43
Mesaje: 13
Sincer sedinta foto cu Adina e neclara, ideea cu multe poze mici nu mi se pare ok...
in rest, mult prea aglomerata mi se pare.
Dar se vede ca incercati sa aduceti ceva nou in fiecare numar si in fond sunteti la inceput....:rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 28 Iul 2006, 21:31 
Nou Venit

Membru din: 19 Apr 2006, 17:43
Mesaje: 13
pai si cum reusesti sa te informezi fara reviste? eu sincer mi le cumpar pe toate!!!!!:rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 31 Iul 2006, 18:30 
Nou Venit

Membru din: 19 Apr 2006, 17:43
Mesaje: 13
Eu consider ca atunci cand dispun de ceva timp liber, ar fi si pacat sa nu arunc cate-o privire si in revistele de pe piata. Au si ele cateva chestii utile pe-acolo...in plus, nu toate firmele din reviste le regasesc si pe net...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 31 Iul 2006, 23:23 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
eu mi-am luat Ghidul doar asa, ca sa-l am, ca mi-e drag site-ul...ca in rest, pe mine nu m-a ajutat prea mult...chiar daca e editia nationala, Bucurestiul e majoritar...deci, daca e national, national sa fie...ca doar pentru Bucuresti aveti editie separata...deci, mai multe informatii pentru orasele mai indepartate de capitala (stiu, problema e cu lipsa furnizorilor...)...
...prezentarea mi-a placut...chiar daca nu sunt fan Adina-Heaven...calitatea ok...

mi-ar placea...sa apara in Ghid povestea unor fete din comunitate (de ce sa nu fim si noi vedete???)...cu poze si toate celelalte...ca sa se vada ca site-ul are intr-adevar un rost...
angelina a mai zis ceva in leg cu asta...ceva poze cu mai multe mirese de pe ghid...ar fi super si inovator...

...in rest, incercati doar sa veniti cu chestii noi (nu pot sa va dau idei pentru ca acum am impresia ca am citit tot ce se putea citi in legatura cu nunta)...in toate revistele de gen gasesti acelasi lucru...poate doar sub alta forma...

bafta multa...:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 03 Aug 2006, 18:52 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Pe mine m-a dezamagit.Imi pare rau ca tre sa spun asta.Nu mi-a placut deloc.Numai furnizori si furnizori pe care ii are orice mireasa la un click distanta.
Am crezut ca va fi o revista cu mai multe sfaturi, etc.Asta e, ma asteptam la altceva.
Poate pe viitor va inspirati din discutiile noastre si faceti diferite sectiuni:gen imbracaminte, flori, emotii, etc toate cu artoicole scrise.CA sincer e naspa sa cumperi o revista care iti insira numai furnizori de servicii pe toate paginile.
DAca mai imi vin idei...spun


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 03 Aug 2006, 19:23 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Hmmmm..... pai astia suntem NOI: un GHID! Adica sa disparem!? Ca tocmai asta e: noi suntem o colectie de firme de profil! Nu va doriti sa aveti si asa ceva?

Pentru voi care aveti internet poate e usor cu un click (tot pe ghidul miresei, nu!?) . Dar revista este pentru toata lumea, deci si pentru cei care nu au, nu stiu, nu pot sa dea CLICK.

Ca daca dai click, stai pe site, pe GHIDUL MIRESEI! :-`

Deci credeti ca e inutil un astfel de concept, cu firme asezate pe categorii, si criterii!?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 03 Aug 2006, 20:09 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Hmmmm..... pai astia suntem NOI: un GHID! Adica sa disparem!? Ca tocmai asta e: noi suntem o colectie de firme de profil! Nu va doriti sa aveti si asa ceva?

Pentru voi care aveti internet poate e usor cu un click (tot pe ghidul miresei, nu!?) . Dar revista este pentru toata lumea, deci si pentru cei care nu au, nu stiu, nu pot sa dea CLICK.



Tota lumea destupata la mine(care ar cumpara reviste de nunti) sta pe net.Asta e cert.Asa ca...
DAr asta e numai parerea mea.Deocamdata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 04 Aug 2006, 21:41 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Tota lumea destupata la mine(care ar cumpara reviste de nunti) sta pe net.Asta e cert.Asa ca...
DAr asta e numai parerea mea.Deocamdata.


ei..nu cred ca e tocmai asa...uite, exemplu, Baia Mare...sunt singura miresica de aici...si, crezi ca doar eu marit? inca e multa lume care n-are acces la net (si, hai sa fim corecti, lipsa unei conexiuni la internet nu inseamna minte incuiata!!!)...pentru ele, ghidul tiparit e chiar util...eu am inteles ca e un Ghid...asa cum o spune si numele...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 05 Aug 2006, 01:41 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

ei..nu cred ca e tocmai asa...uite, exemplu, Baia Mare...sunt singura miresica de aici...si, crezi ca doar eu marit? inca e multa lume care n-are acces la net (si, hai sa fim corecti, lipsa unei conexiuni la internet nu inseamna minte incuiata!!!)...pentru ele, ghidul tiparit e chiar util...eu am inteles ca e un Ghid...asa cum o spune si numele...


Eu n-am afirmat nicaieri ca lipsa unei conexiuni la net =minte incuiata.Ci am zis ca cine cumpara reviste de nunta cam 80-90% au net.Te asigur eu.Ca doar o revista costa cat un abonament pe o luna la net.Asa ca...

Si o fi util...pt bucuresteni.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 05 Aug 2006, 23:08 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Eu n-am afirmat nicaieri ca lipsa unei conexiuni la net =minte incuiata.Ci am zis ca cine cumpara reviste de nunta cam 80-90% au net.Te asigur eu.Ca doar o revista costa cat un abonament pe o luna la net.Asa ca...

Si o fi util...pt bucuresteni.



pai...abonamentul cel mai ieftin e cat 3-4 reviste...dar revistele nu sunt lunare...deci, nu cred ca e buna comparatia...

cat despre utilitate...asta am criticat si eu mai sus...desi e ghid national, tot pentru bucuresteni e mai util...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 06 Aug 2006, 01:42 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:


pai...abonamentul cel mai ieftin e cat 3-4 reviste...dar revistele nu sunt lunare...deci, nu cred ca e buna comparatia...

cat despre utilitate...asta am criticat si eu mai sus...desi e ghid national, tot pentru bucuresteni e mai util...


Asta e..pe mine m-a dezamagit si cu asta basta.De la o rev de nunti(fie ea si ghid) cer articole multe si sfaturi si apoi poze si eventual furnizori.
Asta a fost parerea mea.Pt mine n-a fost deloc util si-am dat banii degeaba.No offense.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Criticati-ne REVISTA!
MesajScris: 07 Aug 2006, 14:53 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
eu am folosit cativa furnizori din ghid acum ce e drept tot mai mult de pe net, dar cunosc fete care au avut nunta anul asta si vorbind cu ele despre site nu stiau de el nu l-au folosit in pregatirea nuntii dar reviste si ghidul au cumparat. deci e normal ca noi cele care stam pe site sa il gasim mai putin util daca avem totul aici dar mai sunt si alte mirese....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: din libertatea de azi
MesajScris: 22 Aug 2006, 04:25 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2006, 01:50
Mesaje: 2
Dragelor,

Azi (21 august 2006) in ziarul Libertatea, editia de Bucuresti a aparut stirea conform careia Adina de la Heaven (tipa de pe coperta ghidului vostru ) a divortat.
Cu siguranta trece prin momente grele si ar fi frumos din partea noastra, a cititoarelor, sa ii trimitem un gand bun.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România