Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:08


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:18 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Da, pe tine te cred, ca te simt, dar sunt cotoharle dintr-astea asea cum zice rashela, smechere rau, care vor sa-ti arate ele ce tari si mari sunt. Chipurile stau sa asculte mai intai si pe urma se baga si ele in seama si ti le toarna in fata cand ti-e lumea mai draga, dar chestia este ca numai tampenii, nimic calumea, dar numai sa te contrazica de parca tu de asta ai avea nevoie sau parca tu asta cauti:x


Vor sa-ti arate ca sunt destepte, draga. Ca nu sunt blonde


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:26 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Vor sa-ti arate ca sunt destepte, draga. Ca nu sunt blonde
hehe... ce ti si cu blondele astea...(daca-s satirata nu se pune ...nu?):-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:32 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
hehe... ce ti si cu blondele astea...(daca-s satirata nu se pune ...nu?):-`


Eu sunt blonda (naturala chiar), dar nu ma sinchisesc de bancurile cu blonde. Dar cotzoharlele- fie ele blonde, brunete sau roscate se simt vizate de astfel de bancuri. "Blonda" e defapt denumirea unei specii de femei care nu are nimic de spus si... totusi spune (exact cum zice batori, asa, ca sa-ti arate ea ca e tare):-`. Nu stiu daca ai inteles ceva. Ce sa fac, sunt blonda:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:36 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Eu sunt blonda (naturala chiar), dar nu ma sinchisesc de bancurile cu blonde. Dar cotzoharlele- fie ele blonde, brunete sau roscate se simt vizate de astfel de bancuri. "Blonda" e defapt denumirea unei specii de femei care nu are nimic de spus si... totusi spune (exact cum zice batori, asa, ca sa-ti arate ea ca e tare):-`. Nu stiu daca ai inteles ceva. Ce sa fac, sunt blonda:D
era doar o gluma...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:40 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
era doar o gluma...


Stiu, si eu glumeam. Stii care e cea mai tare faza care mi s-a intamplat legat de culoarea parului? Eram la un chef, si un tip (smecher tare dealfel) imi zice:"da-mi si mie telecomanda", iar eu amabila asta am vrut sa fac dar nu o vedeam. Tipul zice:"e chestia aia neagra de plastic cu multe butoane". Iti imaginezi?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:42 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Stiu, si eu glumeam. Stii care e cea mai tare faza care mi s-a intamplat legat de culoarea parului? Eram la un chef, si un tip (smecher tare dealfel) imi zice:"da-mi si mie telecomanda", iar eu amabila asta am vrut sa fac dar nu o vedeam. Tipul zice:"e chestia aia neagra de plastic cu multe butoane". Iti imaginezi?

ce tare..:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:43 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Stiu, si eu glumeam. Stii care e cea mai tare faza care mi s-a intamplat legat de culoarea parului? Eram la un chef, si un tip (smecher tare dealfel) imi zice:"da-mi si mie telecomanda", iar eu amabila asta am vrut sa fac dar nu o vedeam. Tipul zice:"e chestia aia neagra de plastic cu multe butoane". Iti imaginezi?
si ce ai facut? l-ai injurat sau i-ai zis ca el e un bou- stii, chestia aia cu 4 picioare care ii face copii la vaca?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:43 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Eu sunt o cothoharla bruneta:D dar m-am vopsiti vara trecuta blonda, blonda asa ca tine:D sa vad ce-*nseamna sa fii blond si ce trairi mai exact ai, dar tot darcu ala este, numa ca pe strada daca este sa te placa careva:-` iti spune: Hei, ce blonda misto sau hei, ce bruneta misto.
Clar , noi glumim acum, n-are nici o importanta culoarea parului.


Eu am fost bruneta, roscata, stirata. Nici eu nu mai stiu cu am fost...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:47 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Eu am fost bruneta, roscata, stirata. Nici eu nu mai stiu cu am fost...

eu am fost doar satena, bruneta, roscata, blonda, satirata...oare mai e vopsea pe care n-am probat-o?:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:48 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Mare nebuna mai esti ca tu normal stiai ce-i aia o telecomanda nu? sau nu?:D:D:p


Da, fata stiam, dar n-o vedeam n-auzisi? Rautate:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:53 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
si ce ai facut? l-ai injurat sau i-ai zis ca el e un bou- stii, chestia aia cu 4 picioare care ii face copii la vaca?


:D:D:D:D Doamne, nu esti totala! Asta trebuie tinuta minte. L-am sfidat pur si simplu, i-am intors spatele si a fost nevoit sa-i ridice fundul ala de smecher sa si-o ia singur. Dar am avut grija sa-l taxez toata seara si credema ca ma pricep la taxat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:56 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Te pup, fata pe bune stiai?:D:D
te-am auzit fata, am citit hooo, nu sari acu la mine , ma distram si eu putin ca parca iti si vad fata cand ti-a zis ala asa:D
:

:lips: Si eu te pup. Sa stii ca aveam o fata...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:59 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

:D:D:D:D Doamne, nu esti totala! Asta trebuie tinuta minte. L-am sfidat pur si simplu, i-am intors spatele si a fost nevoit sa-i ridice fundul ala de smecher sa si-o ia singur. Dar am avut grija sa-l taxez toata seara si credema ca ma pricep la taxat


crede-ma


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România