Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: CONCURS FULGER PENTRU UN MACHIAJ DE EXPERT!
MesajScris: 14 Oct 2005, 05:00 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
ACEST CONCURS S-A TERMINAT, KRELIA A FOST CASTIGATOAREA!!! URMARITI SITE-UL ZILNIC PENTRU CONCURSURILE VIITOARE!



GHIDUL MIRESEI ofera ca premiu castigatoarei (sau partenerei castigatorului...:D) un machiaj special de mireasa (sau de nasa/soacra, etc), in mod GRATUIT! Machiajul va fi realizat de Make-Up Artist MIHAELA OPREA, pe care o puteti gasi si la lista de FURNIZORI.

In cazul in care MIHAELA OPREA nu va putea confirma prezenta la data respectiva, GHIDUL MIRESEI va acorda libertatea de a alege pe oricine doriti sa va machieze, pe costurile noastre! (cu conditia sa nu depaseasca ca suma tariful MIHAELEI, tarif pe care il gasiti afisat la fisa de la FURNIZORI).


PRECIZARE ULTERIOARA: Am primit multe intrebari legate de acest lucru, si dorim sa facem precizarea: de regula, conturile de pe calculatoare diferite au adrese diferite de IP (deci nu vor fi sterse)!

REGULAMENTUL CONCURSULUI
In folderul nou aparut la GALERIA DE POZE, intitulat CONCURS FULGER PENTRU MACHIAJ GRATUIT trebuie sa postati o poza care sa exemplifice cum va vizualizati ca mireasa. Poza poate fi reprezentativa pentru rochie, pentru coafura, pentru bijuterii, pentru barbatul din poza care o soarbe din ochi pe mireasa...orice considerati voi ca va reprezinta! Dar atentie!! Aveti dreptul sa postati O SINGURA POZA, si nu mai multe! Puteti face si un mic comentariu dedesubt...astfel incat cei care voteaza poza sa inteleaga DE CE ati ales poza respectiva.

Utilizatorii vor incepe sa voteze pozele postate. Cu cat postati mai repede, cu atat aveti sanse ca in cursul zilei poza sa fie vazuta de mai multe persoane. La sfarsitul zilei, votarea va lua sfarsit si se va anunta poza castigatoare, adica poza care a avut cel mai bun rating in urma voturilor! Utilizatorul care a postat poza respectiva va fi castigatorul premiului nostru!

TINETI MINTE:
1) Postati o SINGURA poza, nu mai multe.
2) Ganditi-va bine la poza pe care doriti sa o postati, pentru ca nu aveti voie sa o schimbati ulterior.
3) NU VA CREATI CONTURI MULTIPLE...daca va creati mai multe conturi de pe acelasi calculator, veti fi exclusi din concurs. Daca doriti neaparat mai multe voturi, puteti ruga viitorul sot/sotie, nasi/socri sau prietenii sa isi creeze un cont. Dar nu aveti voie sa creati conturi multiple cu aceeasi adresa de IP.
4) Poza trebuie sa fie in format "jpg", si nu conteaza dimensiunea ei.

MULT MULT SUCCES


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 15 Oct 2005, 03:15 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
...K R E L I A !!!!
:D B)

Bravo Krelia! Sa transmiti pe PM data cand doresti, si sa speram ca Make Up Artist-a e libera in ziua aia! Si cand te gandesti ca vei sta pe scaunul pe care au stat tot felul de vedete (uite-te la fisa Mihaelei, in caz ca nu ai facut-o deja!).

Sa ne arati poze neaparat!


:devil:


STATI CU OCHII PE NOI, URMEAZA UN NOU CONCURS FULGER! NU SPUNEM CAND...CA SA INTRATI AICI CAT MAI DES!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 15 Oct 2005, 23:47 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
...K R E L I A !!!!
:D B)
Bravo Krelia!


Multumesc, multumesc :~*:D

BTW....tanti make-up -ista fu asistenta si la "baieti buni"...am gugalit io sh-am vaz't ;)

Abia astept!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 30 Dec 2005, 21:41 
Nou Venit

Membru din: 30 Dec 2005, 19:19
Mesaje: 6
[quote][/quote]
O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Felicitari!
MesajScris: 03 Ian 2006, 19:44 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
D-abia astept sa ne spui rezultatul, daca ai fost multumita pe deplin.
Felicitari!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: As vrea sa particip si eu la concurs ......
MesajScris: 06 Ian 2006, 23:44 
Nou Venit

Membru din: 30 Dec 2005, 19:19
Mesaje: 6
Buna
mi se pare mie sau grafica site-ul, la rubrica forum e cam sofistica, cam birocrata ..?:rolleyes:

Eu incerc sa pun poza dar nu-mi dau seama unde


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: As vrea sa particip si eu la concurs ......
MesajScris: 09 Ian 2006, 04:32 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Si eu as vrea sa stiu cum se adauga poza!!!!! :rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Alte concursuri pe cand?
MesajScris: 09 Ian 2006, 04:34 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Dar alte concursuri? Vor mai exista?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Alte concursuri pe cand?
MesajScris: 09 Ian 2006, 11:38 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Dar alte concursuri? Vor mai exista?


Vor mai exista cu siguranta...dar FURNIZORII nu s-au inghesuit inca sa puna la dispozitie noi concursuri (desi suntem acuma in discutie cu cineva pentru un set de invitatii de nunta). Va anuntam repede!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: As vrea sa particip si eu la concurs ......
MesajScris: 09 Ian 2006, 11:40 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Buna
mi se pare mie sau grafica site-ul, la rubrica forum e cam sofistica, cam birocrata ..?:rolleyes:

Eu incerc sa pun poza dar nu-mi dau seama unde


Pai poza nu trebuie pusa aici, la FORUM! Poza trebuia (adica va trebui pusa la concursurile viitoare) adaugata la GALERIE, la rubrica CONCURS DE MACHIAJ!

In meniul de sus gasiti GALERIE, si acolo exista o rubrica CONCURS INCHEIAT (care se intitula CONSCURS DE MACHIAJ la momentul respectiv).

:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Alte concursuri pe cand?
MesajScris: 10 Ian 2006, 03:12 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Vor mai exista cu siguranta...dar FURNIZORII nu s-au inghesuit inca sa puna la dispozitie noi concursuri (desi suntem acuma in discutie cu cineva pentru un set de invitatii de nunta). Va anuntam repede!

Negresit!
Va multumesc pentru promptitudine! :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Felicitari!
MesajScris: 16 Ian 2006, 16:28 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
D-abia astept sa ne spui rezultatul, daca ai fost multumita pe deplin.
Felicitari!

Mersi frumos, fetelor! :~*
Dar, banuiesc ca va voi spune dupa nunta :)...sau daca mi-o face vreun makiaj de proba inainte ;), nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Felicitari!
MesajScris: 28 Feb 2006, 22:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Mersi frumos, fetelor! :~*
Dar, banuiesc ca va voi spune dupa nunta :)...sau daca mi-o face vreun makiaj de proba inainte ;), nu?


ce deep shit!! eu abia acum am vazut ca a fost un concurs....:((:((:(( nu am avut nici macar o sansa infima!!nu mi-a suras %%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Felicitari!
MesajScris: 01 Mar 2006, 22:26 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

ce deep shit!! eu abia acum am vazut ca a fost un concurs....:((:((:(( nu am avut nici macar o sansa infima!!nu mi-a suras %%-%%-


hai nu fi suparata, ca a fost concursul inainte sa fim noi aici...deci oricum n-aveam cum sa participam...ideea e sa fim atente la cele care urmeaza...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Felicitari!
MesajScris: 03 Mar 2006, 20:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

hai nu fi suparata, ca a fost concursul inainte sa fim noi aici...deci oricum n-aveam cum sa participam...ideea e sa fim atente la cele care urmeaza...:)


ba nu....:((:((:(( ...a fost dupa ce ne-am facut cont....si cred ca niciuna nu a stiut de el...ca sunt doar 3 poze postate!!:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 12 Mai 2006, 02:35 
Junior

Membru din: 07 Mai 2006, 04:15
Mesaje: 68
Citat:
...K R E L I A !!!!
:D B)

Bravo Krelia! Sa transmiti pe PM data cand doresti, si sa speram ca Make Up Artist-a e libera in ziua aia! Si cand te gandesti ca vei sta pe scaunul pe care au stat tot felul de vedete (uite-te la fisa Mihaelei, in caz ca nu ai facut-o deja!).

Sa ne arati poze neaparat!


:devil:


STATI CU OCHII PE NOI, URMEAZA UN NOU CONCURS FULGER! NU SPUNEM CAND...CA SA INTRATI AICI CAT MAI DES!



intru zilnic si de doua ori pe zi uneori.. astept nerabdatoare un concurs si mai multe chiar. DE CE ASTEPT? As vrea sa cred .. din cata impresie buna imi face site ul ca si concursul e pe bune.
Alt motiv cel financiar ca am programat nunta si tot ce tine de ea pe banii pretinului iar el e la fel de amarat ca si mine doar ca nu creste un bebel si o mama pensionara si bolnava pe deasupra. Din salarul meu din invatamant./.. cu ce sa l sprijin pe partener? sa vreau si nu pot decat moral..
Va sugerez sa pastrati traditia concursurilor si poate daca sunt serioase ma va ajuta Cel de sus sa castig si eu unul pana fac nunta..putin dar conteaza!
Spor in organizare!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 12 Mai 2006, 03:03 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
In primul rand sa stiti ca am inceput CUPONIADA! Si multe concursuri e posibil sa se desfasoare acolo! De fapt cam acolo va fi zona de concursuri.

Din pacate am avut doar 3 concursuri pana acum pentru ca atatia furnizori dispusi la concursuri am avut (apropos, cel castigat de Krelia cu machiajul a fost la inceputul lui Ianuarie, asa ca inainte sa va faceti cont, GinaAngelina... :(( ) De fapt si acestea au fost sustinute in mare parte de Ghidul Miresei, nu de furnizori. Dar zilele urmatoare va fi un concurs la partea de fotografie (chiar sustinut de o firma de profil).

Stati cu ochii pe GALERIE si pe CUPONIADA, locurile unde apar concursuri!! Si intrati cat mai des! De regula un concurs are minim 1-2 sapt. perioada de derulare.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 12 Mai 2006, 14:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
In primul rand sa stiti ca am inceput CUPONIADA! Si multe concursuri e posibil sa se desfasoare acolo! De fapt cam acolo va fi zona de concursuri.

Din pacate am avut doar 3 concursuri pana acum pentru ca atatia furnizori dispusi la concursuri am avut (apropos, cel castigat de Krelia cu machiajul a fost la inceputul lui Ianuarie, asa ca inainte sa va faceti cont, GinaAngelina... :(( ) De fapt si acestea au fost sustinute in mare parte de Ghidul Miresei, nu de furnizori. Dar zilele urmatoare va fi un concurs la partea de fotografie (chiar sustinut de o firma de profil).

Stati cu ochii pe GALERIE si pe CUPONIADA, locurile unde apar concursuri!! Si intrati cat mai des! De regula un concurs are minim 1-2 sapt. perioada de derulare.







am inteles....asta e!! O sa belesc mai bine ochii pe viitor!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CASTIGATOAREA CONCURSULUI ESTE
MesajScris: 12 Iul 2006, 16:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
vreau un concurs!! De cat timp nu ati mai facut unul???? Sa fie vreo 4 luni!!!:((:(( ar fi funny!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România