Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:55


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 134 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 17:06 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

Dar nu ati avut contract in care era consemnat clar pentru X suma se fac nr. n fotografii, etc, etc?!:unsure:


nu am incheiat contract pt ca era un om recomandat de o cunostiinta foarte apropiata


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 17:11 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:


Noi am avut contract cu toate detaliilea astea, dar pana la urma am facut mai multe poze decat erau in contract si i-am mai platit o diferenta...La foto/video e obligatoriu un contract....


nu m-a deranjat faptul ca i-am mai dat bani(pt pozele care au iesit in plus)ci faptul ca nu a tinut cont de rugamintile noastre, nu ne-a scos nr de poze pe care il stabilisem si pozele nu au fost la inaltimea asteptarilor(tinand cont de prestigiul si renumele sau, au fost diferite de ceea ce vazusem la persoana care ni-l recomandase
:(( ,total diferit)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 17:16 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
pozele tale de la nunta unde sunt? le tii ascunse ? :p:p:p vrem poze!!!!!:D


am pus pozele, acum astept sa fie aprobate.nu am putut sa pun pozele intregi, pt ca am vrut sa scot in evidenta elementele esentiale(fiecare dupa gusturile sale:~* )si pt ca vreau sa existe si ceva misterios(glumeam), al meu lucreaza cu oamenii si nu vrea sa fie recunoscut, ca si mine. va rog nu va suparati:~*:~*:~*
si :-*:-*:-*:-* la fete pt intelegere


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:03 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Unde ai pus pozele, la instrumente sau la galerie? Ca sa stim unde ne uitam mai pe seara.


la instrumente:nwink::nwink::nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:05 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

la instrumente:nwink::nwink::nwink:


Alina Cristina! putina darnicie din partea ta la fotografii! si sunt si asa mititele! abia se vad! in orice caz, Casa de piatra si o viata implinita!:ncouple::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:18 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Unde vezi tu pozele ei la instrumente? Ca eu nu le vad... :mellow:


Eu o am trecuta pe fatuca asta secretoasa (e de bine!) la priteni - ca si pe tine de-atfel! mai mult ca sigur ea a ales optiunea sa fie vizibila pagina ei doar de catre prieteni! asa ca un click in plus si trece-o la prieteni in lista ta! :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:20 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

Alina Cristina! putina darnicie din partea ta la fotografii! si sunt si asa mititele! abia se vad! in orice caz, Casa de piatra si o viata implinita!:ncouple::-*


pozele mele sunt foarte mari.pot face cu o poza ditamai tabloul.m-am chinuit foarte mult sa le fac mici ca sa le pot pune la instrumente.plus calculatorul meu nu este asa performant si nu are programele necesare ca sa pot face asa ceva.le-am micsorat cu un microsoft office picture manager.am vrut sa-mi schimb avatarul dar nu pot pt ca asa cum am mai spus am pozele mari.ajunsese poza mea mai mica decat o gargarita de nu mai distingeam nimic, dar tot prea mare era.:(( asa ca am renuntat.
:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:30 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

pozele mele sunt foarte mari.pot face cu o poza ditamai tabloul.m-am chinuit foarte mult sa le fac mici ca sa le pot pune la instrumente.plus calculatorul meu nu este asa performant si nu are programele necesare ca sa pot face asa ceva.le-am micsorat cu un microsoft office picture manager.am vrut sa-mi schimb avatarul dar nu pot pt ca asa cum am mai spus am pozele mari.ajunsese poza mea mai mica decat o gargarita de nu mai distingeam nimic, dar tot prea mare era.:(( asa ca am renuntat.
:~*


Nu am vrut sa te supar! :~*:flower::flowers: doar am spus ca te vad "mica-mica"! ma ierti?! :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:32 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

pozele mele sunt foarte mari.pot face cu o poza ditamai tabloul.m-am chinuit foarte mult sa le fac mici ca sa le pot pune la instrumente.plus calculatorul meu nu este asa performant si nu are programele necesare ca sa pot face asa ceva.le-am micsorat cu un microsoft office picture manager.am vrut sa-mi schimb avatarul dar nu pot pt ca asa cum am mai spus am pozele mari.ajunsese poza mea mai mica decat o gargarita de nu mai distingeam nimic, dar tot prea mare era.:(( asa ca am renuntat.
:~*


Pentru avatar trimite la administrator- ghidul miresei de pe adresa de e-mail fotografia ce o vrei pe post de avatar! eu asa am facut in final! dragutei coradyn sa-i trimiti! si se rezolva!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:34 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
E de mult la prieteni, ca m-am uitat si la asta.
Hai ca sunt tare, vedeam pozele dar fiind fragmente si nu "live" nu imi dadeam seama ca sunt cele de la nunta si nu idei de pregatire a nuntii...
Sorry.:nlol:


Ok! nu aveam de unde sa stiu! amandoua sunteti pe ghid dinaintea mea!:napplause::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 24 Noi 2006, 18:57 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

Nu am vrut sa te supar! :~*:flower::flowers: doar am spus ca te vad "mica-mica"! ma ierti?! :-*


nu m-am suparat, doar nu as fi om cu scaun la cap:p daca m-as supara.plus eu nu sunt o fire suparacioasa.eu sunt o fire care nu pot sa fiu suparata(nu imi sta bine:nwink: )
am sa incerc sa fac cum mi-ai zis, sa vad daca reusesc.:-*:-*:-*:-* pt ajutor


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 27 Noi 2006, 12:58 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
neata fetelor.:champagne: :nparty::nparty:
trb sa sarbatorim pt ca este o saptamana scurta :ndance::ndance::ndance:

elanicol mercic mult de tot pt ajutor, am facut intocmai cum mi-ai spus si s-a rezolvat :-*:-*:-*
intre timp am reusit sa mai maresc pozele.data trecuta nu m-am uitat cum trebuie la ce scria si de aceea au fost asa mici:~* acum le-am mai marit putin.eu am vrut sa scot in evidenta ca si acum elementele cheie, nu personajele.:p
noi doi lucram cu publicul si nu vrem sa fim recunoscuti(asta a fost un al doilea element pt care nu am pus si fetele noastre):flower:
:flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 29 Ian 2007, 22:25 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:
helooo
am nunta pe 29 sep...cand e cel mai potrivit sa-mi cumpar rochia/ costumul de mire?

si eu am nunta pe 29 sept 2007
welcome to club:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sfaturi practice
MesajScris: 03 Feb 2007, 17:10 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
doamne pe langa faptul ca sunt enorm de stresata deja am inceput sa ma panichez citind aici despre pantofi...eu sunt micutza la inaltzime deci prin urmare sub nici o forma nu imi pot lua ceva comod,pantofii cu tocuri foarte inalte nu sunt deloc comozi...iar ideea de a-mi lua pantofi de schimb comozi cade din start...vai..oare sunt eu prea emotiva in acest moment sau am luat-o razna...ma apuca plansul,am senzatia ca nunta asta numa necazuri imi face...rochia trebuie scurtata ca sunt mica pantofii imi vor fii incomozi...help..help..cred ca o sa fiu o mireasa distrusa


Buna Carmina! capul sus si o sa mearga totul struna! cat de micuta poti fii!? pantofii cu toc bine alesi nu sunt incomozi! ideal ar fi sa iti alegi unii mai fitosi sa dai bine in fotografii si unii mai comozi, sa te schimbi la sala sa poti dansa linistita! nu te mai stresa! daca ar fi sa fac nunta din nou, cu experienta de acum, as fi mai interesata sa ma simt bine si sa ma bucur de fiecare moment! fiindca ne dorim sa traim momente unice , superbe!
daca te stresezi asa, o sa fii obosita, preocupata si momentul casatoriei o sa treaca fara sa te bucuri indeanjuns de el!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 134 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România