Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 21:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Georgiana & Adrian - cununie Prahova Plaza 2012
MesajScris: 27 Apr 2012, 02:43 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
"Prin tot ceea ce a facut a reusit sa creeze o atmosfera extraordinara, asa cum nu am avut ocazia sa mai vad la alt eveniment de genul acesta, contribuind din plin la realizarea petrecerii perfecte atat pentru noi cat si pentru invitati.\r\nOricine va opta pentru el ca dj, la orice gen de eveniment, sigur nu va regreta."\r\n\r\nfeedback copy from www.djnunta.com


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Lucian Stanciulescu - nunta Solarino, 1 iunie 2014
MesajScris: 02 Iul 2014, 20:13 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
MultumimDragos pentru ca esti un profesionist, pentru ca esti de treaba, pentru ca ai facut ca toata lumea sa ne intrebe despre muzica si despre tine. Ai reusit sa-i acoperi pe toti de la 20 la 80 si asta este un lucru incredibil. Nunta noastra a fost frumoasa si datorita tie! Ne vedem la botez Ioana&Lucian\r\n\r\nfeedback copy from www.djnunta.com


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Lucian Stanciulescu - nunta Solarino, 1 iunie 2014
MesajScris: 02 Iul 2014, 20:18 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
MultumimDragos pentru ca esti un profesionist, pentru ca esti de treaba, pentru ca ai facut ca toata lumea sa ne intrebe despre muzica si despre tine. Ai reusit sa-i acoperi pe toti de la 20 la 80 si asta este un lucru incredibil. Nunta noastra a fost frumoasa si datorita tie! Ne vedem la botez Ioana&Lucian\r\n\r\nfeedback copy from www.djnunta.com


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Lucian Stanciulescu - nunta Solarino, 1 iunie 2014
MesajScris: 02 Iul 2014, 20:22 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
MultumimDragos pentru ca esti un profesionist, pentru ca esti de treaba, pentru ca ai facut ca toata lumea sa ne intrebe despre muzica si despre tine. Ai reusit sa-i acoperi pe toti de la 20 la 80 si asta este un lucru incredibil. Nunta noastra a fost frumoasa si datorita tie! Ne vedem la botez Ioana&Lucian\r\n\r\nfeedback copy from www.djnunta.com


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Ana&Florin Anghelina - Nunta Aristocrat 15.02.2014
MesajScris: 02 Iul 2014, 20:27 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
asa suna feedbackul nostru … simplu si onest\r\n\r\nNunta noastra a fost asa cum ne-am dorit! Prieteni si apropiati, mancare gustoasa si muzica buna. Am dansat toata noaptea cu pantofi si fara! N-am avut nicio emotie de altfel. Am aflat despre Dragos de pe net si dupa ce ne-am vazut si ne-a aratat fisierele sale, ne-am dat seama ca de muzica nu trebuie sa ne ocupam tot noi…Avem DJ!\r\nAna si Florin\r\n\r\nfeedback copy from www.djnunta.com


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Andreea Axinte (Voitchevici) - 5 iulie Marshall Ga
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:09 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Andreea Axinte (Voitchevici) - 5 iulie Marshall Garden\r\nUn dj la nunta este cea mai buna alegere pe care o puteti face in locul unei formatii, pt ca nimeni nu isi doreste momente “moarte” oferite de formatii, diferente de sunet, sau costul nejustificat de mare. Dar cu toate aceste, nu orice dj va poate oferi o muzica de exceptie, si aleasa cu suflet,ca Dj Caesar. El este omul pe care l-am gasit dupa foarte lungi cautari. Cand il veti cunoaste, veti simti din prima clipa pasiunea pt ceea ce face. A stiut sa se adapteze foarte bine la toate categoriile de invitati si sa ne ofere o muzica de exceptie de care vorbeste lumea si acum la multe saptamani de la nunta. In definitiv asta e tot ce conteaza, amintirile cu care ramai iar pt noi au fost de exceptie. Iti multumim Dragos, ca ai facut parte din povestea noastra!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Elena&Dan-nunta 5 septembrie 2015-Aristocrat
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:12 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Elena&Dan-nunta 5 septembrie 2015-Aristocrat\r\nL-am vazut pe Dragos la nunta nasilor nostri si ne-am dat seama ca el este omul care va reusi sa faca din nunta noastra cea mai frumoasa petrecere.Un an mai tarziu DJ Caesar ne-a demonstrat ca am avut dreptate…a reusit sa tina oamenii pe ring toata petrecerea. Oricine “poate pune muzica”,insa doar cei mai buni pot crea un show,iar Dragos este unul dintre ei.Multumim pentru profesionalism si pentru ca ai reusit sa faci un adevarat spectacol din nunta noastra.Multumim DJ Caesar!\r\nP.S.:Ne vedem la urmatoarea petrecere importanta din viata noastra!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Marius Flintoacă - nunta 11.06.2016
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:16 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Super atmosfera, lumini senzationale, muzica imbinata foarte bine.\r\nNe-am simtit minunat in cea mai importanta zi din viata noastra, nunta noastra.\r\nAm facut cea mai buna alegere!\r\nMultumim, Dragos!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Marius Flintoacă - nunta 11.06.2016
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:18 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Super atmosfera, lumini senzationale, muzica imbinata foarte bine.\r\nNe-am simtit minunat in cea mai importanta zi din viata noastra, nunta noastra.\r\nAm facut cea mai buna alegere!\r\nMultumim, Dragos!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Smaranda Alex
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:22 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
2 botezuri perfecte, Omul potrivit la momentul potrivit, profesionalism si imaginatie, un Dj de top care ai poate ridica de pe scaun, la dans si pe cei mai pretentiosi invitati.\r\nDragos iti multumim ca ne ai fost alaturi !!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Costi si Luiza - 28 mai 2016
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:26 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Da, review-urile sunt adevarate :) Am avut putine emotii legate de muzica pana cand a inceput petrecerea si Caesar ne-a tinut pe ring pana dimineata.\r\n100% profesionalism, super atmosfera, super alegere in materie de muzica, super om!\r\nMultumim mult!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Anca si Vlad - 25.06.2016 Ambery Hall Lights
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:29 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
DJ Caesar a pus muzica la nunta noastra si a reusit sa aduca pe toata lumea pe ringul de dans, chiar si pe cei pe care am fi pariat ca vor fi lipiti de scaune. Desi am avut cateva probleme organizatorice a reusit sa gaseasca o solutie la orice si sa se descurce chiar si cu echipamente improvizate (telefoanele noastre). Ne-a ajutat foarte mult pe tot parcursul evenimentului si a fost exact colaborarea de care aveam nevoie. Multumim!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Andrea și Ciprian - 16 iulie 2016, Yarus Ploiesti
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:35 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Mulțumim, Dj Caesar, pentru atmosfera faina de la petrecerea căsătoriei noastre! Ai confirmat profesionalismul pe care l-am intuit de la început și ai făcut ca un public variat sa se simtă bine,iar aprecierile nu vin numai din partea noastră, ci și a invitaților! A fost o colaborare la superlativ, o prezenta care ne-a inspirat totala încredere! Felicitări și mult succes în tot ce faci!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Adrian si Ramona - 27 aug 2016
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:42 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
O super atmosfera oferita de Caesar. Nu aveam nici o recomandare, cautam pe net si am vazut cateva evenimente pe youtube la care a participat. Am luat legatura cu el si totul parea ok, era pe aceeasi lungime de unda cu noi, ceea ce ne-a facut si mai hotarati. Eram un pic sceptici, pana la urma muzica este unul dintre factorii care influenteaza atmosfera la un asemenea eveniment, chiar daca mancarea este exceptionala. Ne-a ajutat si cu colajul pentru dansul mirilor. Per ansamblu totul a fost tratat cu profesionalism si evenimentul a fost mai mult decat perfect.\r\nMultumim din suflet pentru prestatia facuta! Cu siguranta il recomandam si la alte cunostinte.\r\n\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Diana si Greg - 9 Iulie 2016, Câmpulung Muscel
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:47 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Am apreciat colaborarea, in mod special, datorită profesionalismului si seriozității. Un DJ care a știut foarte bine sa adapteze muzica fiecărui moment al serii. Foarte buna calitate audio si video. Va mulțumim ! Recomandam cu încredere colaborarea cu DJ Caesar!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Ana si Marian - 17.09.2016
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:51 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Felicitari pentru Dj Caesar! In afara de melodia de la dansul mirilor, nu am stabilit nimic cu el despre muzica. E un profesionist, a tinut toti invitatii pe ringul de dans, simte publicul si se adapteaza fooarte frumos! Il recomandam cu incredere! Noi am avut o petrecere de vis, ne-au felicitat multi invitati pentru ca am dansat toata noaptea si ne-au spus ca nu au mai fost demult la o nunta unde sa danseze toata lumea si se distreze asa bine :) Iti multumim si te vom recomanda tuturor!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Delia & Catalin - nunta 10.09.2016 Hadar Chalet
MesajScris: 13 Feb 2017, 16:57 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Povestile au nevoie de eroi adevarati iar Dj Caesar a fost unul dintre eroii nostri.\r\nAm avut o nunta de poveste, intr-un loc de poveste, #inpadure, la Hadar Chalet.\r\nIi multumim lui Dj Caesar pentru proptitudinea cu care a venit in intampinarea nevoilor noastre, profesionalismul cu care a dus la bun sfarsit petrecerea si nu in ultimul rand pentru “superputerea” de a simti invitatii si de a-i face sa danseze toata noaptea.\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Luisa & Marius - Nunta Reyna events 29.10.2016
MesajScris: 13 Feb 2017, 17:02 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Multumim Dragos,\r\nai avut dreptate, totul a fost super, toti au avut numai cuvinte de lauda la adresa ta. Imi cer scuze pentru neincrederea de la inceputul evenimentului. Multumim mult inca o data, o sa fii mega recomandat de noi!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Dan Bittman
MesajScris: 13 Feb 2017, 17:09 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 0
Eu n-am motive de neincredere, dimpotriva am toata increderea ca evenimentele gazduite de tine sunt un succes intotdeauna!\r\nBafta in continuare!!!\r\n\r\nfeedback copy from www.djcaesar.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România