Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:28


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 158 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 08 Iun 2007, 13:40 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Dar de icoana ce spuneti?
(?)(?)


frumos! mie una mi-ar placea a primesc asa ceva de la nasi...si noi la icoana ne-am gandit pt nasi:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 08 Iun 2007, 17:18 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

E buna ideea mai ales ca fini tai nu raman in tara si nu pot lua cu ei bagaje multe.
Eu as intreba pe miresicile de pe aici daca ar primi un set de pat cu lenjerie si pilota,le-ar placea sau e cam demodat?(?)



e super ok! eu as primi bucuroasa asa un cadou. nu vad nimic demodat in acest cadou...acum depinde si de finii tai ce parere au.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 09 Iun 2007, 02:41 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Uite doua miresici care sunt in asentimentul meu.Doua dragutze de altfel.Ma bucur ca ati fost sincere si m-ar bucura daca si finilor mei le-ar placea si le-ar fi utile. :-*


le va fi foarte folositor acel set sunt sigura si il vor primi cu mare drag pt ca va veni din partea parintilor spirituali...si daca tot ai zis ca nu sunt mofturosi...cu atat mai mult.
spor la cumparaturi si la gasit cadouri...acus am sa incep si eu cu cadourile, doar ca pt nasi:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 09 Iun 2007, 03:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:

E buna ideea mai ales ca fini tai nu raman in tara si nu pot lua cu ei bagaje multe.
Eu as intreba pe miresicile de pe aici daca ar primi un set de pat cu lenjerie si pilota,le-ar placea sau e cam demodat?(?)

E ok, de ce sa fie demodat ?! Si noi am primit un asemenea set si il folosim cu placere!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 09 Iun 2007, 23:59 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Multumesc mult fetelor.Inteleg ca m-am orientat bine.Poate sa mai pun ceva pe langa acest set de pat.Si ma gandesc la o icoana mai deosebita.Va pup.:-*:flower::flower::flower:


daca mai pui si o icoana pe langa set va fi cadoul perfect...cel putin asa il vad eu.:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 10 Iun 2007, 03:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:

Multumesc mult fetelor.Inteleg ca m-am orientat bine.Poate sa mai pun ceva pe langa acest set de pat.Si ma gandesc la o icoana mai deosebita.Va pup.:-*:flower::flower::flower:

E super ok, la noi in zona ( Buzau) este si o traditie cand nasii scot finii la biserica le daruiesc o icoana. O icoana la inceput de drum mi se pare un cadou de suflet.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 19 Iun 2007, 15:54 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
Citat:
E super ok, la noi in zona ( Buzau) este si o traditie cand nasii scot finii la biserica le daruiesc o icoana. O icoana la inceput de drum mi se pare un cadou de suflet.


si eu o sa primesc tot un set de pat, adica o pilota si o cuvertura de pat si 2 pt pernutze, de la nasii mei. mi-a aratat nasa in italia intr-un magazin, foarte frumoase. ea m-a intrebat ce vreau si mi-a aratat mai multe, eu nici nu aveam habar ce mi-ar trebui ca de fapt nu aveam nimik :D si am ales cadoul ala. sincera sa fiu credincioasa sunt dar o icoana nu mi-ar folosi la multe in deocamdata, ca nu e foarte practica :( icoana cred ca o sa le iau eu lor mai ales ca stau in italia si au acolo tot ce le trebuie si chiar nu cred ca as gasi un cadou potrivit


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 158 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România