Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Stil
MesajScris: 28 Iul 2007, 03:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
am vrut sa te intreb acum daca e bun pestele :)) dar ma abtin sa nu deviez de la subiect.

multumesc din nou!


este bun.dar este alt rest unde e mult mai bun.dar mie imi place f mult locatia la motel gilau

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: napoca
MesajScris: 06 Aug 2007, 14:40 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2007, 19:03
Mesaje: 3
stie cineva ceva despre nunti la hotel napoca pe partea de terasa ca am vazut ca povestiti doar despre chios si despre sali inafara clujului astept si eu o parerepoate ati fost la o nunta acolo sau aveti si voi acolo


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: napoca
MesajScris: 09 Aug 2007, 12:49 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Eu am fost anul acesta la o nunta la hotel Napoca, dar inauntru...sincer nu m-a prea incantat nimic de acolo, nu e nimic renovat iar sala mi se pare chiar aiurea...

Cred ca daca ar avea cine sa bage bani acolo ar fi foarte frumos si restaurantul si hotelul.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: napoca
MesajScris: 09 Aug 2007, 13:12 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2007, 19:03
Mesaje: 3
Dar pe mine ma intereseaza partea noua renovata - terasa hotelulului napoca. Daca ati fost acolo la o nunta si stiti ceva va rog dati un semn. Sunt chiar curioasa sa aflu si alte pareri


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: napoca
MesajScris: 13 Aug 2007, 13:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Dar pe mine ma intereseaza partea noua renovata - terasa hotelulului napoca. Daca ati fost acolo la o nunta si stiti ceva va rog dati un semn. Sunt chiar curioasa sa aflu si alte pareri


Nu stiu sa-ti dau detalii despre terasa, dar ce pot sa iti spun ca sunt mai multe nunti deodata la Napoca si risti sa-ti aduca mancarea rece.:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: napoca
MesajScris: 13 Aug 2007, 17:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Nu stiu sa-ti dau detalii despre terasa, dar ce pot sa iti spun ca sunt mai multe nunti deodata la Napoca si risti sa-ti aduca mancarea rece.:(



nici eu nu am feed-back bun despre napoca.aveti grija.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: napoca
MesajScris: 18 Aug 2007, 00:58 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2007, 19:03
Mesaje: 3
Citat:


nici eu nu am feed-back bun despre napoca.aveti grija.

Acum sunt chiar speriata ca nu m-am gandit ca e asa rau. Eu am fost mai demult la o nunta la napoca si a fost chiar reusita. Acum imi fac griji de ce va fi. Daca mai stie cineva ceva de napoca va rog sa imi spuneti. Si de bine si de rau
:npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: napoca
MesajScris: 28 Aug 2007, 12:16 
Nou Venit

Membru din: 26 Iul 2007, 19:20
Mesaje: 5
Si eu am auzit ca e destul de aiurea la Napoca. In primul rand e mai scump si stiu de la ceva prieteni de-ai mei care au avut nunta anul trecut ca au trebuit sa mai aduca una alta de acasa ca sa amenajeze sala. Nu stiu ce sa zic... poate o fi bine cumva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: talisman
MesajScris: 08 Noi 2007, 02:35 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2007, 01:42
Mesaje: 14
a fost careva la vreo nunta, de curand, la restaurant talisman? cu ce impresie a ramas?
ms...va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: talisman
MesajScris: 21 Dec 2007, 04:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
a fost careva la vreo nunta, de curand, la restaurant talisman? cu ce impresie a ramas?
ms...va pup


eu nici nu stiu unde este restaurantul asta....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: talisman
MesajScris: 18 Ian 2008, 01:00 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2007, 01:42
Mesaje: 14
este in cartierul Zorilor, pe strada Observatorului, vis-a-vis de Restaurant Olimp, langa reprezentanta Mazda.

eu nici nu stiu unde este restaurantul asta....:nwink


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: talisman
MesajScris: 24 Ian 2008, 18:22 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
a fost careva la vreo nunta, de curand, la restaurant talisman? cu ce impresie a ramas?
ms...va pup



cam tarziu raspunsul meu :)
eu am vazut ceva poze de acolo dar sincer nu mi-au prea placut....imi da impresia mai mult de a discoteca...nicidecum de restaurant...

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: buna dimineata, fetelor
MesajScris: 26 Ian 2008, 13:53 
Veteran

Membru din: 10 Sep 2007, 14:00
Mesaje: 228
Apelez la experienta voastra si va cer cateva informatii. Ce stiti despre restaurantul victoria/hotel victoria? Ma refer la organizare, muzica/dj, meniu si orice alt sfat util. Am inteles ca au ok-ul sa organizeze nunti in 2008 si tare ma bate gandul sa incerc. Ce spuneti? Mi-ar fi de folos informatiile voastre. Va pup si va multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna dimineata, fetelor
MesajScris: 27 Ian 2008, 13:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:
Apelez la experienta voastra si va cer cateva informatii. Ce stiti despre restaurantul victoria/hotel victoria? Ma refer la organizare, muzica/dj, meniu si orice alt sfat util. Am inteles ca au ok-ul sa organizeze nunti in 2008 si tare ma bate gandul sa incerc. Ce spuneti? Mi-ar fi de folos informatiile voastre. Va pup si va multumesc.

Nu stiam ca se fac nunti la restaurant Victoria. Sau doar din anul acesta incep sa faca?(?)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna dimineata, fetelor
MesajScris: 30 Ian 2008, 16:55 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2007, 01:42
Mesaje: 14
Nu stiu daca in 2008 se mai fac nunti la restaurant Victoria, insa in 2007 sigur s-au facut. Verisoara mea a fost invitata la o nunta acolo.. insa a zis ca vazut si sali mai frumoase... detalii nu stiu sa iti spun...dar de facut nunti sigur s-au facut.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna dimineata, fetelor
MesajScris: 04 Feb 2008, 22:38 
Veteran

Membru din: 10 Sep 2007, 14:00
Mesaje: 228
Citat:
Nu stiu daca in 2008 se mai fac nunti la restaurant Victoria, insa in 2007 sigur s-au facut. Verisoara mea a fost invitata la o nunta acolo.. insa a zis ca vazut si sali mai frumoase... detalii nu stiu sa iti spun...dar de facut nunti sigur s-au facut.

sigur se fac nunti in 2008 la Victori si clar sunt si sali mai frumoase, dar...nici o sansa sa mai prinzi vreuna libera pentru 2008...eventual pentru 2009 in perioade imposibile


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: salutare tuturor mireselor
MesajScris: 15 Feb 2008, 14:23 
Nou Venit

Membru din: 01 Sep 2007, 00:57
Mesaje: 1
Daca este cineva care are nunta anul acesta la Mercur dati un semn va rog sa mai schimbam pareri.
Va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 24 Mar 2008, 01:49 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Cine face nunta anu asta poate sami zica ceva local dragut km de 150 pers si sa nu fie foarte scump? stie cineva unde-i casa universitarilor in "piramida"?mai stie cineva ceva localuri unde se face nunta de noaptea?sau cel putin sa tina pana mai tarziu? sii sala vo aranjeaza cei de la cantina sau trebe decorata de noi?va multumesc pt orice sfat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 31 Mar 2008, 15:55 
Nou Venit

Membru din: 28 Ian 2007, 23:57
Mesaje: 1
[
"piramida" este pe str. kogalniceanu, la sediul Universitatii Babes Bolyai, in spatele Librariei Universitatii. Sala e draguta. Am fost la o nunta acolo.
Alte sali ar mai fi...Napoca, la hotel-au mai multe sali de dimensiuni diferite.
Stiu ca cei de la NApoca iti aranjeaza ei sala, dar te lasa sa iti alegi ce culoare vrei (din ce au ei). Celelalte sali te lasa sa apelezi la firme pt decoratiuni.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 10 Apr 2008, 18:05 
Junior

Membru din: 22 Ian 2008, 21:34
Mesaje: 65
Citat:
Cine face nunta anu asta poate sami zica ceva local dragut km de 150 pers si sa nu fie foarte scump? stie cineva unde-i casa universitarilor in "piramida"?mai stie cineva ceva localuri unde se face nunta de noaptea?sau cel putin sa tina pana mai tarziu? sii sala vo aranjeaza cei de la cantina sau trebe decorata de noi?va multumesc pt orice sfat



Eu am la restaurant Safir si zic ca e ok nici prea scump nici prea ieftin si sala e destul d ok adica asa cum am vazut'o nearanjata..aranjata am auzit k arata super..alta locatie care nu ar fi scumpa ar fi cantina transporturi sau unirea


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România