Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:28


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 16 Iun 2008, 14:29 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:

O sa avem nunta la salonul Paris... peretii sunt vopsiti in crem si mocheta va fi probabil pe grena...
deocamdata nu am dat comanda pentru huse pentru ca nu am vazut cum arata scaunele, fetele de masa, etc...
weekendul acesta , daca e gata restaurantul va dau mai multe detalii :)


A fost cineva in w/e la restaurant?!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 16 Iun 2008, 15:54 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Citat:

A fost cineva in w/e la restaurant?!


da am fost noi dar nu am vazut restaurantul finalizat :(
suntem ingrijorati ca nu va fi gata pana sambata cand avem nunta!
patronii sunt ok, ne-au asigurat ca totul va fi gata dar zilele trec si nu putem decat sa speram...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 16 Iun 2008, 16:04 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2008, 17:33
Mesaje: 7
Citat:

da am fost noi dar nu am vazut restaurantul finalizat :(
suntem ingrijorati ca nu va fi gata pana sambata cand avem nunta!
patronii sunt ok, ne-au asigurat ca totul va fi gata dar zilele trec si nu putem decat sa speram...


salut,

si noi avem nunta in salonul Paris pe 13 Septembrie :)
si ca si noi toti / toate care vom avea nunta acolo, ne punem intrebarea daca vor termina sau nu.. eu cred ca va fi bine..
e incredibil cate se pot intampla intr-o saptamana atunci cand ai o echipa numeroasa si mai ales serioasa..
cine va fi pe 13 septembrie in salonul Londra?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 18 Iun 2008, 01:20 
Nou Venit

Membru din: 18 Iun 2008, 01:13
Mesaje: 10
Citat:

salut,

si noi avem nunta in salonul Paris pe 13 Septembrie :)
si ca si noi toti / toate care vom avea nunta acolo, ne punem intrebarea daca vor termina sau nu.. eu cred ca va fi bine..
e incredibil cate se pot intampla intr-o saptamana atunci cand ai o echipa numeroasa si mai ales serioasa..
cine va fi pe 13 septembrie in salonul Londra?



Buna ! eu am nunta pe 16 august , salonul London,cina va fi la salonul Paris???:napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 18 Iun 2008, 12:32 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:

da am fost noi dar nu am vazut restaurantul finalizat :(
suntem ingrijorati ca nu va fi gata pana sambata cand avem nunta!
patronii sunt ok, ne-au asigurat ca totul va fi gata dar zilele trec si nu putem decat sa speram...


Iti tin pumnii ! Stai linistita totul va fi :ok:!
La ce ora incepe receptia la restaurant?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: aristocrat events hall
MesajScris: 18 Iun 2008, 15:07 
Nou Venit

Membru din: 18 Iun 2008, 15:00
Mesaje: 2
buna, Dragi Miresici

si eu o sa am parte sa petrec marele eveniment la Aristocrat, pe 23 aug in sala Londra. :) as fi tare incantata sa aflu cine imi va fi "colega" de locatie.
noi o sa mergem azi sa vedem ce contractam de la Rina Style si totodata sa vedem si sala. suntem foarte emotionati. :)

va pup si... petrecere frumoasa alaturi de un sincer la multi ani! ca sa de piatra!

vreau si eu pareri despre luna de miere. noi am vrea sa plecam in acapulco, mexic. :ndance: cine se mai gandeste la destinatii indepartate?

numai bine,
cristiana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 18 Iun 2008, 17:01 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:
buna, Dragi Miresici

si eu o sa am parte sa petrec marele eveniment la Aristocrat, pe 23 aug in sala Londra. :) as fi tare incantata sa aflu cine imi va fi "colega" de locatie.
noi o sa mergem azi sa vedem ce contractam de la Rina Style si totodata sa vedem si sala. suntem foarte emotionati. :)

va pup si... petrecere frumoasa alaturi de un sincer la multi ani! ca sa de piatra!

vreau si eu pareri despre luna de miere. noi am vrea sa plecam in acapulco, mexic. :ndance: cine se mai gandeste la destinatii indepartate?

numai bine,
cristiana



Si noi ne-am gandit la America de Sud dar am renuntat deoarece nu se potrivea cu perioada de concediu, etc. Poate primavara viitoare ! Asa mi-ar place sa merg in Peru
:njump:!
Pana la urma a ramas egiptul, 14 zile in Hurghada ! Abia astept!

Cine mai vine diseara :ndance:?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 19 Iun 2008, 14:08 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:


Si noi ne-am gandit la America de Sud dar am renuntat deoarece nu se potrivea cu perioada de concediu, etc. Poate primavara viitoare ! Asa mi-ar place sa merg in Peru
:njump:!
Pana la urma a ramas egiptul, 14 zile in Hurghada ! Abia astept!

Cine mai vine diseara :ndance:?


ati fost la restaurant?
eu nu am cum sa ajung (probl spital) si vroiam sa stim ce a fost acolo :nbump:

cine are nunta pe 11.10.2008 la sal londra? :cat:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 19 Iun 2008, 20:00 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:

ati fost la restaurant?
eu nu am cum sa ajung (probl spital) si vroiam sa stim ce a fost acolo :nbump:

cine are nunta pe 11.10.2008 la sal londra? :cat:


Am fost aseara si e super ! Intr-adevar prima nunta va avea loc sambata ! :njump:

Salonul Paris este 98% gata, e ft frumos !au inceput sa aduca verdeata in fata , vor instala si firma , ce sa va mai zic, sunt super incantata de alegerea facuta ! fetelor vom avea niste nunti superbe! va pup!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 20 Iun 2008, 15:04 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:

Am fost aseara si e super ! Intr-adevar prima nunta va avea loc sambata ! :njump:

Salonul Paris este 98% gata, e ft frumos !au inceput sa aduca verdeata in fata , vor instala si firma , ce sa va mai zic, sunt super incantata de alegerea facuta ! fetelor vom avea niste nunti superbe! va pup!



am fost si noi aseara,mai era cate ceva de facut dar cu siguranta va fi gata.era si mirele de sambata:erau ingrijorati,evident,dar eu sper ca va fi ok si va fi gata.
pana in sept-oct va fi si Londra,asa ca si eu cred ca vom avea niste nunti super.
erau si modele de scaune si mese.insa am omis sa intreb:restaurantul nu are fetele de mese si noi sa punem numai napron sau imbracaminte,am inteles ca fetele de masa sunt 50 ron din satin.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 21 Iun 2008, 14:45 
Nou Venit

Membru din: 18 Iun 2008, 01:13
Mesaje: 10
Citat:
Restaurantul are fete de masa,pe crem , aceeasi nuanta cu scaunele, si noi ne-am gandit tot la naproane peste fetele lor de nasa


am fost si noi aseara,mai era cate ceva de facut dar cu siguranta va fi gata.era si mirele de sambata:erau ingrijorati,evident,dar eu sper ca va fi ok si va fi gata.
pana in sept-oct va fi si Londra,asa ca si eu cred ca vom avea niste nunti super.
erau si modele de scaune si mese.insa am omis sa intreb:restaurantul nu are fetele de mese si noi sa punem numai napron sau imbracaminte,am inteles ca fetele de masa sunt 50 ron din satin.
:nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 21 Iun 2008, 18:41 
Nou Venit

Membru din: 28 Mai 2008, 16:34
Mesaje: 8
ce culori alegeti pentru Salonul Londra?
Azi vrem si noi sa mergem sa vedem schimbarile.
Apropo de luna de miere... unde gasim o plaja exotica, cu apa cristalina, cu nisip fin si ... cu preturi acceptabile?

Cine o sa aiba prima nunta in salonul Londra?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 22 Iun 2008, 12:48 
Nou Venit

Membru din: 18 Iun 2008, 15:00
Mesaje: 2
buna,

noi am fost in hurghada - egipt in febr, nu stiu cum este vara, dar pregateste-te ca daca mergi in valea regilor sa intalnesti temperaturi de peste 60 grade. iti recomand unde am fost noi, la siva grand beach sau makadi palace. noi am stat la siva, e un hotel foarte dragut, de 4 stele+, in statiune. makadi este undeva la 30 de km de statiune, dar ce e acolo... e de vis! sunt 7 terenuri de tenis, piscina si hotelul sunt la superlativ, am inteles ca mancarea era foarte diversificata, iti recomand, mai ales ca aveti nevoie de odihna ca pt luna de miere. si daca vrei sa mergi in oras, nu te-ar costa mult cu taxi, e super ieftin, avand in vedere ca la ei benzina e de vreo 10 ori mai ieftina decat la noi. :) vezi ofertele de la best reisen si iti recomand sa astepti 2 sapt inainte de plecare ca sa le iei la preturi de last minut, cand sunt scazute cu vreo 50 de eur. succes!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 23 Iun 2008, 02:52 
Nou Venit

Membru din: 18 Iun 2008, 01:13
Mesaje: 10
Citat:
ce culori alegeti pentru Salonul Londra?
Azi vrem si noi sa mergem sa vedem schimbarile.
Apropo de luna de miere... unde gasim o plaja exotica, cu apa cristalina, cu nisip fin si ... cu preturi acceptabile?

Cine o sa aiba prima nunta in salonul Londra?
]

Noi am ales lila , si avem nunta pe 16 august!:nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 23 Iun 2008, 13:05 
Nou Venit

Membru din: 28 Mai 2008, 16:34
Mesaje: 8
Mercic de sfaturi!
Chiar o sa tin cont!

Am inteles ca sambata trecuta a avut loc prima nunta in salonul Paris!
Stie cineva ceva? Impresii la cald?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 23 Iun 2008, 14:12 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Cum a fost sambata? :lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 24 Iun 2008, 01:46 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Citat:
Cum a fost sambata? :lol:


Buna tuturor :)
Noi am avut nunta sambata pe 21 iunie si a fost ok.
Desi cu cateva zile inainte restaurantul nu era inca finalizat, patronii si-au dat toata silinta si au reusit sa termine salonul Paris.
Bucataria inca nu a putut fi folosita, dar au gasit solutia de a aduce mancare prin catering. Nu stim cum e mancarea gatita acolo, dar noi nu am avut reclamatii la cea servita la nunta noastra. :)
Servirea a fost si ea buna!
Cu toata ingrijorarea noastra, pana la urma a fost totul bine, sala arata foarte bine si oaspetii nostri au fost incantati.

Va doresc sa aveti nunti frumoase in continuare! :)
Noi plecam in luna de miere, asa ca nu mai putem raspunde... :nblink:

p.s. pt cei care au primii nunta in salonul Londra: multa bafta, nervi tari si sa nu treceti prin ce-am trecut noi!:rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 24 Iun 2008, 12:31 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:

Buna tuturor :)
Noi am avut nunta sambata pe 21 iunie si a fost ok.
Desi cu cateva zile inainte restaurantul nu era inca finalizat, patronii si-au dat toata silinta si au reusit sa termine salonul Paris.
Bucataria inca nu a putut fi folosita, dar au gasit solutia de a aduce mancare prin catering. Nu stim cum e mancarea gatita acolo, dar noi nu am avut reclamatii la cea servita la nunta noastra. :)
Servirea a fost si ea buna!
Cu toata ingrijorarea noastra, pana la urma a fost totul bine, sala arata foarte bine si oaspetii nostri au fost incantati.

Va doresc sa aveti nunti frumoase in continuare! :)
Noi plecam in luna de miere, asa ca nu mai putem raspunde... :nblink:

p.s. pt cei care au primii nunta in salonul Londra: multa bafta, nervi tari si sa nu treceti prin ce-am trecut noi!:rolleyes:



bravo! multumim ca ne-ai scris.
petrecere frumoasa si clipe minunate in luna de miere! :neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 24 Iun 2008, 13:09 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:

Buna tuturor :)
Noi am avut nunta sambata pe 21 iunie si a fost ok.
Desi cu cateva zile inainte restaurantul nu era inca finalizat, patronii si-au dat toata silinta si au reusit sa termine salonul Paris.
Bucataria inca nu a putut fi folosita, dar au gasit solutia de a aduce mancare prin catering. Nu stim cum e mancarea gatita acolo, dar noi nu am avut reclamatii la cea servita la nunta noastra. :)
Servirea a fost si ea buna!
Cu toata ingrijorarea noastra, pana la urma a fost totul bine, sala arata foarte bine si oaspetii nostri au fost incantati.

Va doresc sa aveti nunti frumoase in continuare! :)
Noi plecam in luna de miere, asa ca nu mai putem raspunde... :nblink:

p.s. pt cei care au primii nunta in salonul Londra: multa bafta, nervi tari si sa nu treceti prin ce-am trecut noi!:rolleyes:



Multumim mult ca ne-ai scris!

Sa ai o o luna de miere superba !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 24 Iun 2008, 13:45 
Nou Venit

Membru din: 28 Mai 2008, 16:34
Mesaje: 8
Citat:

Buna tuturor :)
Noi am avut nunta sambata pe 21 iunie si a fost ok.
Desi cu cateva zile inainte restaurantul nu era inca finalizat, patronii si-au dat toata silinta si au reusit sa termine salonul Paris.
Bucataria inca nu a putut fi folosita, dar au gasit solutia de a aduce mancare prin catering. Nu stim cum e mancarea gatita acolo, dar noi nu am avut reclamatii la cea servita la nunta noastra. :)
Servirea a fost si ea buna!
Cu toata ingrijorarea noastra, pana la urma a fost totul bine, sala arata foarte bine si oaspetii nostri au fost incantati.

Va doresc sa aveti nunti frumoase in continuare! :)
Noi plecam in luna de miere, asa ca nu mai putem raspunde... :nblink:

p.s. pt cei care au primii nunta in salonul Londra: multa bafta, nervi tari si sa nu treceti prin ce-am trecut noi!:rolleyes:







Bravo! Ma bucur mult pentru voi!
Sa aveti o luna de miere dulceeeeee!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România