Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 27 Iun 2008, 14:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
buna,buna!gata nuntile la Constanta?:-`

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 03 Iul 2008, 16:06 
Nou Venit

Membru din: 28 Ian 2008, 11:50
Mesaje: 5
Citat:
buna,buna!gata nuntile la Constanta?:-`



nu..nu...eu am nunta abia la anul...mai am timp..pana una alta ma pregatesc sa merg la nuntile prietenelor mele..:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 03 Iul 2008, 16:42 
Nou Venit

Membru din: 09 Mai 2008, 16:22
Mesaje: 7
Nu.Mai suntem care avem nunti.Eu sunt pe 20 septembire.Mai am putin.Am ceva emotii de pe acum dar sper sa le depasec cu bine:npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 04 Iul 2008, 15:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Nu.Mai suntem care avem nunti.Eu sunt pe 20 septembire.Mai am putin.Am ceva emotii de pe acum dar sper sa le depasec cu bine:npray:
ooooo...bine ati venit si spor la pregatiri!:nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 08 Iul 2008, 11:14 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2006, 13:50
Mesaje: 11
Nu-mi vine sa cred ca saptamana viitoare voi fi mireasa. Deja am niste emotii....... :neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 22 Aug 2008, 03:16 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
pe mine m-au tritat mama si logodnicul si in loc sa fiu o mireasa de iulie o sa fiu una de septembrie asa ca varog din toata inima dati-mi idei de unde pot sa imi iau rochia de mireasa, fotograful, formatia, cameramanul, invitatiile buchetul etc. va rog din suflet ca sunt disperata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 22 Aug 2008, 03:37 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
a si fetelor daca stiti o croitoreasa fffff buna sa imi faca si mie rochia de mireasa va rog dati-mi nr de tel pt ca in magazine nu am vazut modelul pe care il caut si-l visez.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 24 Aug 2008, 20:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
a si fetelor daca stiti o croitoreasa fffff buna sa imi faca si mie rochia de mireasa va rog dati-mi nr de tel pt ca in magazine nu am vazut modelul pe care il caut si-l visez.
buna!daca esti abia la anu' mireasa,eu zic sa nu te grabesti cu rochia caci pana atunci mai apar alte colectii,modele...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 25 Aug 2008, 02:57 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
eu citesc pe forum si ma ingrozesc de cate pb sunt de rezolvat. mai nou vad ca si tortul e o mare pb voi stiti ceva cofetarii un ct unde se pot face torturi mai deosebite. a si ce ati auzit de restaurant promenada. eu acolo fac nunta e cel de la hotel modern si din pacate l-am arvunit faca sa ma interesez in prieteni cam cat de bun si proaspat e meniul la ei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 25 Aug 2008, 04:34 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
?
CINE SI-A LUAT ROCHITA DE LA DEMETRIOS?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 25 Aug 2008, 04:43 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1 IN ORASUL NOSTRU STITI O COFETERIE IN STARE SA FACA ASA UN TORT?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 27 Aug 2008, 17:05 
Junior

Membru din: 24 Iul 2008, 20:32
Mesaje: 60
I-am mai spus unei fete din Constanta, du-te la magazinul "Garbo" si caut-o pe Doamna Liliana Cornila, ea e proprietara si face niste rochii superbe, cu materiale cum nu am mai vazut in alta parte. Magazinul e pe B-dul Mircea cel Batran, pe partea stanga cum vii din port, un pic mai sus de intrarea la Crazy. Daca nu gasesti, incerc sa-ti fac rost de un nr. de telefon. Magazinul e deschis de vreo luna dar ei fac rochii de ocazie din 1991.


Citat:
a si fetelor daca stiti o croitoreasa fffff buna sa imi faca si mie rochia de mireasa va rog dati-mi nr de tel pt ca in magazine nu am vazut modelul pe care il caut si-l visez.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 27 Aug 2008, 19:59 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
o formatie in ct stiti care sa fie fffffffff buna?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 27 Aug 2008, 20:05 
Junior

Membru din: 24 Iul 2008, 20:32
Mesaje: 60
Ma interesez, nu le stiu chiar pe toate. Rochii mi-am facut la Constanta dar formatie nu am luat de acolo.



Citat:
o formatie in ct stiti care sa fie fffffffff buna?
:nwink::nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 28 Aug 2008, 02:23 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
eu as vrea un dj dar nu am cu cine sa ma inteleg din pacate. logodnicului meu si socrului meu li s-a pus pata pe formatie si nu am cu cine sa ma inteleg. oricat am incercat eu sa le explic ca formatia e formatie si se merge pe principiul pauzele lungi si dese cheia marilor succese in plus la ei 40% din repertoriu sunt manele iar eu sunt alergica la ele, adica le bag microfonul pe gat daca aud un vers de manea la nunta mea. asa ca m-am pricopisit si cu cautatul formatiei ca de nu aveam destule de de facut si ma dau si banii afara din casa sa le dau eu 1000e pt 6 ore de "behait" muzica de mahala si tiganiada. nu sunt o snoaba dar maneaua imi pare rau nu vreau sa jignesc dar e pentru cei care au mai putine clase ca trenul. asta e. in momentul asta am 1000 de draci si nici un cuvant de spus. data nunti au ales-o mama mea si logodnicul, localul la fel, modelul rochiei mele sa fie cam cum vor ei si lista poate continua. aveam si eu o dorinta FARA FORMATIE dar e greu al naibi sa fiu si eu un pic ascultata. :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 28 Aug 2008, 13:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
eu zic sa te impui si tu macar un pic!pana la urma e si nunta ta si trebuia sa iti placa,nu?daca toate deciziile sunt luate de altii,nu stiu....la mine s-a facut cum am vrut noi,mirii,nu am tinut cont prea mult de ceea ce doreau altii;fiecare isi dadea cu parerea,fiecare voia altceva,dar pana la urma banii ii dadeam noi.si pe noi ne sfatuiau diversi sa luam formatie dar spuneam sigur,daca platesc ei macar jumate din bani,cu cea mai mare placere.daca trebuie neaparat gasiti si formatie care nu canta manele;si apoi voi platiti,voi stabiliti ce vreti sa ascultati.si in pauzele acelea lungi puteti avea si un dj care sa puna si alt gen de muzica.te gandesti tu cum e mai bine.spor la pregatiri in continuare!:hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 28 Aug 2008, 15:03 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
problema e ca o mare parte a cheltuirlilor o suporta socrii mei pe noi ne privesc toate mai putin de local pe care il platesc ei. asa ca dupa ei au tot dreptul din lume sa se amestece si mai rau e ca eu vb cu al meu el se duce pe la ei si vine montat pe niste idei fixe. nici nu il mai recunosc. noi am plecat pe niste idei : ceremonia religioasa sa fie pe malul marii rochia sa mi-o fac asa cum vreau eu cu broderia pe care mi-o doresc eu, fara formatie, fara manele, si multe alte tampenii pe care le aveam noi in cap. dintr-o data nu se mai poate nimic nici macar luna de miere sa ne-o facem in dubai asa cum stabilisem. :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( sunt in pragul unei crize nervoase si mai am ceva pana la nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 28 Aug 2008, 15:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
eu sper sa se mai aranjeze lucrurile pana la nunta.totusi faceti cateva compromisuri,mai lasa si ei ceva de la ei si tu ceva.dar chiar nici modelul rochiei sa nu te lase sa il alegi?????asta chiar e absurd:nono:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 28 Aug 2008, 15:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
problema e ca o mare parte a cheltuirlilor o suporta socrii mei pe noi ne privesc toate mai putin de local pe care il platesc ei. asa ca dupa ei au tot dreptul din lume sa se amestece si mai rau e ca eu vb cu al meu el se duce pe la ei si vine montat pe niste idei fixe. nici nu il mai recunosc. noi am plecat pe niste idei : ceremonia religioasa sa fie pe malul marii rochia sa mi-o fac asa cum vreau eu cu broderia pe care mi-o doresc eu, fara formatie, fara manele, si multe alte tampenii pe care le aveam noi in cap. dintr-o data nu se mai poate nimic nici macar luna de miere sa ne-o facem in dubai asa cum stabilisem. :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( sunt in pragul unei crize nervoase si mai am ceva pana la nunta.

iubita asta e dezavantajul cand platesc parintii... tre sa faci ce zic ei .... dar stai linistita ca intr'un an de zile ai timp sa'i faci sa se razgandeasca si sa fie si ce vrei u ... iar in privinta rochiei nu'ti mai face probleme ca doar n'o iei de acum... stai linistita si o sa vezi ca se va rezolva totul pana la urma :nwink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 28 Aug 2008, 19:59 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
Citat:
iubita asta e dezavantajul cand platesc parintii... tre sa faci ce zic ei .... dar stai linistita ca intr'un an de zile ai timp sa'i faci sa se razgandeasca si sa fie si ce vrei u ... iar in privinta rochiei nu'ti mai face probleme ca doar n'o iei de acum... stai linistita si o sa vezi ca se va rezolva totul pana la urma :nwink:


sunt doar dezamagita pt ca nimic nu-mi iese cum vreau eu.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România