Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 01 Mar 2006, 17:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
asa.......ca tot e aici subiectul de cadouri.....dupa cununia civila....banuiesc ca (daca nu o ai in aceeasi zi cu aia religioasa) toata lumea se aduna acasa si face un mini party....so..presupun ca o sa vina aici X si Y cu cadouri...voi ce parere aveti?? ce ati vrea sa primiti! oale..strachini si alte prostii..ar fi cam nasol!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 01 Mar 2006, 17:51 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
bine si cu cununia asta civila mai iti una altul cadouri sa nu zicem ca nu am primit nimic inafara de darul de la nunta.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 01 Mar 2006, 19:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
bine si cu cununia asta civila mai iti una altul cadouri sa nu zicem ca nu am primit nimic inafara de darul de la nunta.;)



aoleuuuuu........dar sper ca aia care aduc " cadouri" la civila sa nucreada ca nu mai aduc dar la nunta.....ca ne-au umplut de respect!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 01 Mar 2006, 23:59 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Eu nu vreau cadouri de-astea ca sunt pretentioasa si la oale si la cioburi:D


si daca cununia civila nu e in alta zi (ca la gina, care sigur primeste cadouri...)se mai primesc cadouri? adica cum? cei care vin acasa...le aduc acasa ? sau la restaurant? eu nu cred ca o sa primim cadouri ci doar darul de la nunta....

...anul trecut, cand am facut acasa logodna, am primit multe cadouri...doar chestii de casa, de bucatarie...si nu ma asteptam...ca doar era numai logodna...oricum, le-am pus toate deoparte, ca daca erau cadouri pentru familie...macar sa le folosim doar cand o sa fim cu adevarat o familie...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 02 Mar 2006, 14:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

si daca cununia civila nu e in alta zi (ca la gina, care sigur primeste cadouri...)se mai primesc cadouri? adica cum? cei care vin acasa...le aduc acasa ? sau la restaurant? eu nu cred ca o sa primim cadouri ci doar darul de la nunta....

...anul trecut, cand am facut acasa logodna, am primit multe cadouri...doar chestii de casa, de bucatarie...si nu ma asteptam...ca doar era numai logodna...oricum, le-am pus toate deoparte, ca daca erau cadouri pentru familie...macar sa le folosim doar cand o sa fim cu adevarat o familie...

]

eh...pai ..ai primit deja cadourile...:D:D:p:p nu stiu daca o sa mai primesti si altele :p:p:p:D:ninja:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 02 Mar 2006, 18:01 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

si daca cununia civila nu e in alta zi (ca la gina, care sigur primeste cadouri...)se mai primesc cadouri? adica cum? cei care vin acasa...le aduc acasa ? sau la restaurant? eu nu cred ca o sa primim cadouri ci doar darul de la nunta....

...anul trecut, cand am facut acasa logodna, am primit multe cadouri...doar chestii de casa, de bucatarie...si nu ma asteptam...ca doar era numai logodna...oricum, le-am pus toate deoparte, ca daca erau cadouri pentru familie...macar sa le folosim doar cand o sa fim cu adevarat o familie...


din moment ce tu ti-ai facut logodna ai si primit cadouri pt casa,eu cred ca nu-ti mai dau cei care v-au dat deja cadouri,poate sa va dea cei care nu au fost de fata si vor sa faca un gest frumos de a va da un mic cadou sa va aduceti aminte de ei!cine stie.:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 02 Mar 2006, 18:55 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
eu cred ca daca avem in aceeasi zi si civila si religioasa exista sanse sa primim si cadouri pt casa . eu una vreau sa primesc si chestii de astea .(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 02 Mar 2006, 21:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


E cu dus si intors chestia asta. Nasa a primit niste servicii de masa..........hidoase. Ea zice ca nu poate sa le scoata decat cu noi care ii suntem apropiati, ca in rest i-e rusine:D
Nu poate nici sa le ofere ca-s...urate.:zoombie:

Asa ca tot mai bine imi iau ce-mi trebuie si ce-mi place.:rocker:



:zoombie::rolleyes::ermm::D:D:D sa le sparga!!!!:D:D:D Glumesc...mai bine sa nu ne dea nimeni nimik...e cel mai bine asa!!:p:p:,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 05 Mar 2006, 12:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Exact asta ziceam si eu:wok:


Fetele !! v-ati gandit ce o sa va cumparati cu banii care o sa vi se puna in san la nunta??(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 05 Mar 2006, 21:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
sa vedem cati sunt...:pne mai gandim dupa:D


eu am deja o idee cam ce as vrea sa-mi iau....si daca nu -mi ajung pun eu diferenta!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 06 Mar 2006, 01:26 
Nou Venit

Membru din: 27 Ian 2006, 07:09
Mesaje: 38
Citat:

Fetele !! v-ati gandit ce o sa va cumparati cu banii care o sa vi se puna in san la nunta??(X)(X)(X)


Bani in sani!!!! Nu e o chestie cam vulgara si de prost gust? N-am auzit niciodata de asa ceva si nici n-am vazut la nici o nunta la care am fost. O fi vreo chestie mai noua de cand cu manelele, si confunda mireasa cu o stripteusa??? In fine fiecare cu ce-i place.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România