Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 21:22


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: CONCURSUL POZA DE NUNTA
MesajScris: 03 Dec 2008, 12:12 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2006, 11:09
Mesaje: 23
Am o intrebare pentru administratori :" Cand se incepe votarea si unde pot fi vizulaizate pozele ( in galerie nu se vad)? "
Va multumesc!:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: CONCURSUL POZA DE NUNTA
MesajScris: 03 Dec 2008, 12:55 
Nou Venit

Membru din: 01 Feb 2008, 14:13
Mesaje: 1
Am observat ca in Galerie exista o sectiune "Concurs:Poza de nunta" insa nu exista nici o poza acolo, dar exista posibilitatea de a adauga poze.
Sa intelegem ca trebuie sa adaugam iarasi pozele care le-am mai transmis si pe mail sau se vor ocupa administratorii sa le adauge????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURSUL POZA DE NUNTA
MesajScris: 03 Dec 2008, 12:59 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2006, 11:09
Mesaje: 23
Nu stiu ,ar trebui sa explice administratorii ,dar nu cred ca trebuie noi sa adaugam pozele deoarece nu vad logica ...adica noi am trimis pozele ,ei le-au selectat si acum ar trebui afisate pt a fi votate!Nu ??!!:nblink:Plus de-asta dimineata la prima ora erau 54 de poze ,iar acum sunt 162 ...deci inca se mai posteaza sau sunt in curs....:sad:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURSUL POZA DE NUNTA
MesajScris: 03 Dec 2008, 17:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Nu stiu ,ar trebui sa explice administratorii ,dar nu cred ca trebuie noi sa adaugam pozele deoarece nu vad logica ...adica noi am trimis pozele ,ei le-au selectat si acum ar trebui afisate pt a fi votate!Nu ??!!:nblink:Plus de-asta dimineata la prima ora erau 54 de poze ,iar acum sunt 162 ...deci inca se mai posteaza sau sunt in curs....:sad:


Intr-adevar, pozele au fost postate la Galerie, la sectiunea despre care vorbeati. Adica aici:
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... &filter=-1
Am ales sa le postam la Galerie, pentru a fi mai usor de vizualizat si implicit, de votat.
Fiind 183 de poze, uploadarea lor a durat un pic mai mult, de unde si "intarzierea" care v-a ingrijorat asa de tare.
Exista optiunea de a uploada poze la aceasta categorie pentru ca asa este construit site-ul, dar alte poze NU VOR FI APROBATE in cadrul acestei sectiuni.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CONCURSUL POZA DE NUNTA
MesajScris: 15 Dec 2008, 00:31 
Nou Venit

Membru din: 04 Dec 2008, 01:51
Mesaje: 1
cer sa fie descalificate pozele 125 si 138 pentru ca e aceeasi mireasa si nu va va fi deloc greu sa va dati seama comparand fotografiile.
citat din regulament:
"Participantii vor trimite pe adresa [email protected] o singura poza propusa spre jurizare insotita de un numar de telefon"

sa zicem ca o poza a fost trimisa de ea si una de sotul ei(sau un prieten, desi mi-e greu sa cred ca prietenii lor se inscriu in acest concurs cu poze de la nunta lor facute de fotograful lor profesionist), deci adresele de pe care au venit pozele sunt diferite, la fel si numerele de telefon.
e corect? nu puteau si restul sa faca la fel, si sa aiba deci mai multe sanse de castig?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România