Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:21


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 20 Aug 2008, 20:04 
Junior

Membru din: 24 Iul 2008, 20:32
Mesaje: 60
Nu stim , cea mai buna idee ar fi sa te duci acolo intr-o sambata cand e nunta si sa vezi chiar tu cum e, pentru ca te vad foarte preocupata de subiect. Asa vei sti exact!
Sper sa si citesti raspunsul asta pentru ca pe celelalte le-ai ignorat...



Citat:
fetelor stiti ceva de biserica domnita balasa, cum sunt slujbele de cununie acolo, eu am auzit numai pareri proaste????????????
multumesc mult!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 11 Oct 2008, 16:15 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Hei ce faceti?!?!?Vin si eu pe aici dupa 1 an de absenta si asta ca sa concluzionez ca nu mai avem mirese in Bucuresti?!?!?!UNde sunteti????:nchat:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 14 Oct 2008, 17:27 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
Hei ce faceti?!?!?Vin si eu pe aici dupa 1 an de absenta si asta ca sa concluzionez ca nu mai avem mirese in Bucuresti?!?!?!UNde sunteti????:nchat:


Buna, hai ca mai sunt si eu prin zona. Nu ft des dar mai intru din cand in cand. Abia astept sa vina ziua d joi sa merg la restaurant cu nasii sa stailim muzica, biserica, fotograf si cameraman. Pana la sf lunii o sa fie toate aceste lucruri stabilite si l bifez in lista. :rofl: Pupici!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 14 Oct 2008, 17:29 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

mai sunt prin cocor si magazinul victoria, dar mai putine.
si inca unul cu rochite foaaaarte dragute aproape de lipscani, pe langa cocor.
in rest vezi la furnizori.
bafta %%-


Cocor?? Parca e in renovare si stiu ca mai dureaza. Nu am mai fost prin zona sa vad dar stiu ca termenul parca era 2009 sau chiar mai tarziu. In zona aia sunt destule magazine cu rochii dar cred ca totusi tb sa cautam si altele prin Bucuresti.
Upss, acum am observat ca mesajul cu cocor a fost trimis in 2007. Chiar ca bate vantul p la noi p la Bucuresti. Tb sa fim mai active fetelor. Tocmai noi n dam la fund? :nono:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 14 Oct 2008, 17:58 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:

Buna, hai ca mai sunt si eu prin zona. Nu ft des dar mai intru din cand in cand. Abia astept sa vina ziua d joi sa merg la restaurant cu nasii sa stailim muzica, biserica, fotograf si cameraman. Pana la sf lunii o sa fie toate aceste lucruri stabilite si l bifez in lista. :rofl: Pupici!

Offff.....ce pregatita esti.Eu acum noua luni abia stabileam dat.Cred:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 14 Oct 2008, 18:01 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:

Cocor?? Parca e in renovare si stiu ca mai dureaza. Nu am mai fost prin zona sa vad dar stiu ca termenul parca era 2009 sau chiar mai tarziu. In zona aia sunt destule magazine cu rochii dar cred ca totusi tb sa cautam si altele prin Bucuresti.
Upss, acum am observat ca mesajul cu cocor a fost trimis in 2007. Chiar ca bate vantul p la noi p la Bucuresti. Tb sa fim mai active fetelor. Tocmai noi n dam la fund? :nono:

Eu sincer nu vreau sa mai aud de Lipscani.Eu imi voi lua rochita din Europa.Tot de acolo le iau si majoritatea magazinelor"no name" din Lipscani.Si in Europa rochiile sunt in jur de 500 de lei iar pe Lipscani cea mai ieftina rochie pe care am vaz era 1500.De acord,e chiria,but still(X)
Am vazut in magazinul de unde am luat invitatiile acea rochie si era atat de urata incat si vanzatoarea a zis ca cam uratica pt pretul ala(tocmai o adusesera)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 16 Oct 2008, 15:26 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
Eu sincer nu vreau sa mai aud de Lipscani.Eu imi voi lua rochita din Europa.Tot de acolo le iau si majoritatea magazinelor"no name" din Lipscani.Si in Europa rochiile sunt in jur de 500 de lei iar pe Lipscani cea mai ieftina rochie pe care am vaz era 1500.De acord,e chiria,but still(X)
Am vazut in magazinul de unde am luat invitatiile acea rochie si era atat de urata incat si vanzatoarea a zis ca cam uratica pt pretul ala(tocmai o adusesera)


Unde iti faci nunta?? Cum d ai gasit liber dc cu 9 luni inainte stabileai data? Nu stiu c sa-ti zic legat d Europa. Eu una nu as lua d acolo. Si la magazinele d p Lipscani sunt rochii si rochii, calitate si calitate, si tine d ochiul fiecaruia sa aprecieze dc isi merita banii. Calitatea s vede d la o posta, parerea mea. Sa nu t superi p mine pt ca nu sunt rautacioase replicile ci doar mi-am zis parerea.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 05 Noi 2008, 15:48 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Unde iti faci nunta?? Cum d ai gasit liber dc cu 9 luni inainte stabileai data? Nu stiu c sa-ti zic legat d Europa. Eu una nu as lua d acolo. Si la magazinele d p Lipscani sunt rochii si rochii, calitate si calitate, si tine d ochiul fiecaruia sa aprecieze dc isi merita banii. Calitatea s vede d la o posta, parerea mea. Sa nu t superi p mine pt ca nu sunt rautacioase replicile ci doar mi-am zis parerea.


fetelor, c faceti ca nu bate vantul asa rau in bucuresti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 06 Ian 2009, 02:13 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 01:48
Mesaje: 6
HELLP:nbump:

UNDE GASESC SATIN DE CUMPARAT IN BUCURESTI?
CEL MAI IEFTIN.ASTEPT RASPUNZ .
MERSI.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 06 Ian 2009, 02:14 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 01:48
Mesaje: 6
HELLP:nbump:

UNDE GASESC SATIN DE CUMPARAT IN BUCURESTI?
CEL MAI IEFTIN.ASTEPT RASPUNZ .
MERSI.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 06 Ian 2009, 02:15 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 01:48
Mesaje: 6
HELLP:nbump:

UNDE GASESC SATIN DE CUMPARAT IN BUCURESTI?
CEL MAI IEFTIN.ASTEPT RASPUNZ .
MERSI.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 06 Ian 2009, 02:15 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 01:48
Mesaje: 6
HELLP:nbump:

UNDE GASESC SATIN DE CUMPARAT IN BUCURESTI?
CEL MAI IEFTIN.ASTEPT RASPUNZ .
MERSI.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 06 Ian 2009, 11:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
Eu sincer nu vreau sa mai aud de Lipscani.Eu imi voi lua rochita din Europa.Tot de acolo le iau si majoritatea magazinelor"no name" din Lipscani.Si in Europa rochiile sunt in jur de 500 de lei iar pe Lipscani cea mai ieftina rochie pe care am vaz era 1500.De acord,e chiria,but still(X)
Am vazut in magazinul de unde am luat invitatiile acea rochie si era atat de urata incat si vanzatoarea a zis ca cam uratica pt pretul ala(tocmai o adusesera)

nu e adevarat sunt rochii si m'ai ieftine pe lipscani...cauta bine si vei gasi...si cu privire la luatul rochiei din Europa eu zic sa te mai gandesti ...pana la urma odata in viata esti mireasa...acuma e alegerea ta

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 06 Ian 2009, 13:18 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2008, 12:16
Mesaje: 1
Citat:
nu e adevarat sunt rochii si m'ai ieftine pe lipscani...cauta bine si vei gasi...si cu privire la luatul rochiei din Europa eu zic sa te mai gandesti ...pana la urma odata in viata esti mireasa...acuma e alegerea ta



Daca gasiti rochii mai ieftine va rog sa spuneti... O sa trebuiasca sa incep sa caut si eu in curand.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 06 Ian 2009, 13:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
nu e adevarat sunt rochii si m'ai ieftine pe lipscani...cauta bine si vei gasi...si cu privire la luatul rochiei din Europa eu zic sa te mai gandesti ...pana la urma odata in viata esti mireasa...acuma e alegerea ta

o prietena si-a luat rochie din Europa si era ok. sa nu discreditam hainele pt ca Unirii si victoria de acolo se aprovizioneaza. saptamana asta o sa ma duc, cu viitoarea mea fina, sa caut rochie de mireasa pe lipscani si va spun ce am vazut.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 13 Ian 2009, 00:51 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
nu e adevarat sunt rochii si m'ai ieftine pe lipscani...cauta bine si vei gasi...si cu privire la luatul rochiei din Europa eu zic sa te mai gandesti ...pana la urma odata in viata esti mireasa...acuma e alegerea ta


S gasesc si mai ieftine p Lipscani, dar calitatea difera. Probabil asa e si in restul tarilor. Nu cred ca poti lua d afara o rochie mult mai ieftina decat in Ro si la o calitate superioara. Eu inca nu am ajuns la rochie cu pregatirile, am sa vad cu targurile daca gasesc ceva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 21 Ian 2009, 20:16 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:

S gasesc si mai ieftine p Lipscani, dar calitatea difera. Probabil asa e si in restul tarilor. Nu cred ca poti lua d afara o rochie mult mai ieftina decat in Ro si la o calitate superioara. Eu inca nu am ajuns la rochie cu pregatirile, am sa vad cu targurile daca gasesc ceva.


buna,
sunt si eu mireasa de Bucuresti, pe 9 mai :lol:
in legatura cu rochia de mireasa. am fost la targul de nunti de la casa poporului. rochiile urate, prea impopotonate, multe margele, cam lipsite de gust dupa parerea mea. si erau si scumpute. in schimb pe lipscani am vazut rochii dragute, simple...acum nu am stat sa analizez calitatea materialelor. o sa merg in curand sa vad daca pot si proba si revin cu detalii.
in legatura cu rochiile de mireasa din Europa. stiu 2 cazuri: unul in care rochia era absolut URATA! al doilea in care rochia era chiar dragutza,finuta de nu ai fi zis ca e de europa. eu totusi parca nu m-as duce in europa pentru rochie. cele mai multe pe care le-am vazut acolo erau urate si materialele pareau de proasta calitate. cine a fost de curand si a vazut altceva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 23 Ian 2009, 23:16 
Nou Venit

Membru din: 23 Ian 2009, 22:15
Mesaje: 2
Te-ai gandit sa inchiriezi ? www.luxpemefmariage.ro 076.142.10.20 :glass:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 07 Feb 2009, 19:19 
Veteran

Membru din: 01 Feb 2009, 03:16
Mesaje: 229
Citat:

buna,
sunt si eu mireasa de Bucuresti, pe 9 mai :lol:
in legatura cu rochia de mireasa. am fost la targul de nunti de la casa poporului. rochiile urate, prea impopotonate, multe margele, cam lipsite de gust dupa parerea mea. si erau si scumpute. in schimb pe lipscani am vazut rochii dragute, simple...acum nu am stat sa analizez calitatea materialelor. o sa merg in curand sa vad daca pot si proba si revin cu detalii.
in legatura cu rochiile de mireasa din Europa. stiu 2 cazuri: unul in care rochia era absolut URATA! al doilea in care rochia era chiar dragutza,finuta de nu ai fi zis ca e de europa. eu totusi parca nu m-as duce in europa pentru rochie. cele mai multe pe care le-am vazut acolo erau urate si materialele pareau de proasta calitate. cine a fost de curand si a vazut altceva?

Buna fetelor!
Incercati la Calin Events. Eu mi-am luat rochita de la ei, la targ, colectia 2009, si cu tot cu crinolina a fost aproape 16 mil.
Nu stiu acum ce preturi or avea, dar fetele au fost foarte dragute. Rochita mea nu este incarcata, si e simpla. Bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 04 Iun 2009, 19:27 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:
Buna fetelor!
Incercati la Calin Events. Eu mi-am luat rochita de la ei, la targ, colectia 2009, si cu tot cu crinolina a fost aproape 16 mil.
Nu stiu acum ce preturi or avea, dar fetele au fost foarte dragute. Rochita mea nu este incarcata, si e simpla. Bafta!



am vzt ca au rochitze tare dragute cei de la Calin Events :) eu am probat 2 pana acum dupa Lipscani si chiar mi-a placut una din acestea dar mai e timp... probl mea e cu lautarii......k trece timpul si nu stiu nk... si iau si super preturi..in loc sa mai scada k este crizaaa (})


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România