Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:47


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 241 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 04 Mar 2009, 13:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
pufy..numai da atentie la rautati...este o personalitate puternica si toata lumea vrea sa faca ca ea...dar tu stai linistita...rochia e frumoasa, tu la fel si sa inteleg ca nu ai mai luat fluturasul??? mie imi placea...cum vrei tu...
amely de ce nu pui data nuntii?? nu vrei tiker???eu abia ateptam sa am...si vorba fetelor nu trai cu impresia ca mai ai o groaza de timp...
fetele puneti si voi poze cu verighetele...sa le vedem si noi...ale noastre is cumparate de anul trecut din mai...mai au un pik si fac 1 an...
acum astept sa-mi fac proba la coafura de mireasa...numai bine fetele


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 04 Mar 2009, 13:56 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
amely de ce nu pui data nuntii?? nu vrei tiker???eu abia ateptam sa am...si vorba fetelor nu trai cu impresia ca mai ai o groaza de timp...


da cand cand am timp liber mai intru si pe aici, inca nu m-am obisnuit chiar cu tot, am nunta pe 3 octombrie, sunt ferm convinsa, cat de cat mai am timp fata de voi fetele care mai aveti si cate 3 luni pana la nunta(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 04 Mar 2009, 19:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
pufy..numai da atentie la rautati...este o personalitate puternica si toata lumea vrea sa faca ca ea...dar tu stai linistita...rochia e frumoasa, tu la fel si sa inteleg ca nu ai mai luat fluturasul??? mie imi placea...cum vrei tu...
amely de ce nu pui data nuntii?? nu vrei tiker???eu abia ateptam sa am...si vorba fetelor nu trai cu impresia ca mai ai o groaza de timp...
fetele puneti si voi poze cu verighetele...sa le vedem si noi...ale noastre is cumparate de anul trecut din mai...mai au un pik si fac 1 an...
acum astept sa-mi fac proba la coafura de mireasa...numai bine fetele

dragutz si mie imi place fluturasul nu am zis ca nu il mai cu,par...astept sa vad ca am mai vazut si altceva dragutz...si ce imi va placea mai mult acela va ramane...dar nu am renuntat de tot la ideea cu fluturashul...:*:*:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 05 Mar 2009, 02:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
multumesc frumos....de obicei mai sunt si domnisoare care nu se pot abtine asa cum e ea...chiar si in prima mea zi de munca ieri am intalnit niste domniksoare care aveau chef de misto si cum lucrez la inghetata tot ziceau ca nu am facut bine cupele ca nush cum sa le fac de nush cate ori....dar nu toata luema e asa...tu chiar esti o fata super dragutz.....daca voi ajunge vreodata si la tine in oras mi-ar placea sa te cunosc....cu madutz sper sa ma intalnesc in vara....te pupik....


si mie mi-ar placea sa va cunosc. S-ar putea sa vizitez si eu Iasul vara asta. poate ne intalnim.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 05 Mar 2009, 13:03 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2009, 18:55
Mesaje: 23
Buna fetelor,am si eu o rugaminte,am vazut ca se comenteaza anumite tinute,bijuterii etc... as vrea sa vad si eu pozele sau chiar sa postez unele dar nu stiu cum se procedeaza.......:rolleyes: ma puteti ajuta???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 05 Mar 2009, 14:55 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
Buna fetelor,am si eu o rugaminte,am vazut ca se comenteaza anumite tinute,bijuterii etc... as vrea sa vad si eu pozele sau chiar sa postez unele dar nu stiu cum se procedeaza.......:rolleyes: ma puteti ajuta???




roxxybarbu sus pe banda cu roz scrie GALERIE dai un click acolo, apoi te uiti care sunt denumirile subiectelor unde sunt fotografii, intri la cea la care vrei sa postezi poza....apoi dai in partea de jos a paginii si dai click pe ADAUGA O POZA ...apoi selectezi poza din calculator.
Sper sa te descurci.


Sau daca vrei sa postezi la tine la albumul personal dai la INSTRUMENTE, tot in partea de sus, langa GALERIE ...apoi Album poze personale si acolo dai Adauga si pui poze.

Pozele trebuie sa aiba maxim 1MB, in parcurs de 24 de ore se vor aproba, sa nu te sperii daca nu apar chiar atunci.

Sper ca ai inteles, daca nu...mai intreaba-ma.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 05 Mar 2009, 16:29 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2009, 18:55
Mesaje: 23
Iti multumesc frumos,esti o draguta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 06 Mar 2009, 13:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

si mie mi-ar placea sa va cunosc. S-ar putea sa vizitez si eu Iasul vara asta. poate ne intalnim.:)

cu cea mai mre placere....poate mergem la un suc sau la o cafea....sau poate o sa mertgem acolo unde fac eu nunta...daca ajungi sper sa nu trec neobservata...pupik


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 07 Mar 2009, 02:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
cu cea mai mre placere....poate mergem la un suc sau la o cafea....sau poate o sa mertgem acolo unde fac eu nunta...daca ajungi sper sa nu trec neobservata...pupik


nu treci neobservata:nwink: dar sper sa ajung. de fapt vreau sa vizitez iasul de cand am citit "la medeleni", in scoala generala dar acum nu are ce sa ma mai retina.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 08 Mar 2009, 15:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

nu treci neobservata:nwink: dar sper sa ajung. de fapt vreau sa vizitez iasul de cand am citit "la medeleni", in scoala generala dar acum nu are ce sa ma mai retina.

ma bucur ....este frumos iasul depinde din ce parte il privesti:D..si in ce locuri mergi..cred ca iti va placea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 09 Mar 2009, 11:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
ma bucur ....este frumos iasul depinde din ce parte il privesti:D..si in ce locuri mergi..cred ca iti va placea



sunt comvinsa ca imi va placea, mai ales ca am asteptat atata sa-l vad


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 10 Mar 2009, 16:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:


sunt comvinsa ca imi va placea, mai ales ca am asteptat atata sa-l vad
atunci urmeaza doar sa vii si eu o sa fiu aici:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 12 Mar 2009, 19:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
fetelor...vreau si eu niste cercei lungi...genul asta
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... -1&open=-1 si nu gasesc ...:((:nbump::nbump::nbump:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 12 Mar 2009, 19:57 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
fetelor...vreau si eu niste cercei lungi...genul asta
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... -1&open=-1 si nu gasesc ...:((:nbump::nbump::nbump:



ce frumosi sunt :D
eu am vazut foarte multe perechi in genul astora dar nu din argint....doar ceva pleu :)

dar am vazut cercei foarte foarte draguti intr-un magazin din Lotus Mall...Oradea ;) superbi!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 12 Mar 2009, 21:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:


ce frumosi sunt :D
eu am vazut foarte multe perechi in genul astora dar nu din argint....doar ceva pleu :)

dar am vazut cercei foarte foarte draguti intr-un magazin din Lotus Mall...Oradea ;) superbi!

nu trebuie sa fie din argint neaparat si nu exact ca astia..vreau unii cu pietre gri si unii cu pietre ivoar....of..doar nu o sa merg pana la Oradea...(am fost si eu acolo...mai demult...au lucruri diferte fata de ce gasesti in pitesti)
imi spui te rog pe privat cum se numeste magazinul..daca mai stii bineinteles...

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 12 Mar 2009, 23:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

sa stii ca sunt si cateva bijuterii in bv ,pe centru care au asemenea bijuterii!



cam genul asta am cautat si eu cand am avut nunta dar nu am gasit nimic care sa-mi placa. erau urati si aveau un aspect ieftin.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 12 Mar 2009, 23:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:


cam genul asta am cautat si eu cand am avut nunta dar nu am gasit nimic care sa-mi placa. erau urati si aveau un aspect ieftin.

sper sa gasesc!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 12 Mar 2009, 23:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
sper sa gasesc!


iti trimit pe pm un link. poate gasesti acolo


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 13 Mar 2009, 02:33 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
nu trebuie sa fie din argint neaparat si nu exact ca astia..vreau unii cu pietre gri si unii cu pietre ivoar....of..doar nu o sa merg pana la Oradea...(am fost si eu acolo...mai demult...au lucruri diferte fata de ce gasesti in pitesti)
imi spui te rog pe privat cum se numeste magazinul..daca mai stii bineinteles...



numele magazinului din cluj nu il stiu, stiu exact unde ii doar...e un magazin mai nou deschis si mai este unul cu accesorii foarte dragute undeva in centru...

cat despre cel din oradea din mall...e undeva de la intrarea principala sunt ceva standuri pe mijloc cu bijuterii din argint iar putin mai in fata pe dreapta era magazinul...cred ca mai este, anul trecut am fost ultima data pe acolo.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 241 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România