Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 01:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 03 Feb 2009, 23:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
va multumesc fetelor!
o sa iasa pufy.trebuie sa stai o data sa incerci ! iti va iesi cu siguranta!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 05 Feb 2009, 15:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
va multumesc fetelor!
o sa iasa pufy.trebuie sa stai o data sa incerci ! iti va iesi cu siguranta!%%-

multumesc pentru incurajare cred ca va iesi...daca ai zis tu asta:lips::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 19 Feb 2009, 16:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
ieri dupa-amiaza s-a simtit stresul mai rau ca oricand...m-am certat cu Danut(viitorul meu sot) pt ca..el a zis sa incercam sa facem invitatiile deorece ce vrem noi e ceva simplu,presupune un carton colorat,o fundita..si scrisul..dar mie imi este teama ca nu vor iesi...si nu vreau ca pt cativa lei castigati sa fie urate,bine el mi-a zis sa incercam una...si apoi vedem..eu i-am zis ca nu cred ca vor iesi..si de aici...ceartaaaaaaa!!!!!!:-s:cry:
nici eu nu am zis ca nu incercam ,nici el ca ramane asa..ca le vom face noi...dar noi ne-am certat..o ora la telefon....:(
o sa incerc sa iau lucrurile mai cu calm...altfel ...va pup!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 19 Feb 2009, 21:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
ieri dupa-amiaza s-a simtit stresul mai rau ca oricand...m-am certat cu Danut(viitorul meu sot) pt ca..el a zis sa incercam sa facem invitatiile deorece ce vrem noi e ceva simplu,presupune un carton colorat,o fundita..si scrisul..dar mie imi este teama ca nu vor iesi...si nu vreau ca pt cativa lei castigati sa fie urate,bine el mi-a zis sa incercam una...si apoi vedem..eu i-am zis ca nu cred ca vor iesi..si de aici...ceartaaaaaaa!!!!!!:-s:cry:
nici eu nu am zis ca nu incercam ,nici el ca ramane asa..ca le vom face noi...dar noi ne-am certat..o ora la telefon....:(
o sa incerc sa iau lucrurile mai cu calm...altfel ...va pup!


am gasit un site cu invitatii simpatice si la preturi bune zic eu...3 Roni invitatia cu scris, plic si card de confirmare. iar cu cearta stai linistita majoritatea cuplurilor se cearta inintea nuntii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 19 Feb 2009, 22:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

am gasit un site cu invitatii simpatice si la preturi bune zic eu...3 Roni invitatia cu scris, plic si card de confirmare. iar cu cearta stai linistita majoritatea cuplurilor se cearta inintea nuntii.

:)da-mi si mie site-ul,te rog!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 04 Apr 2009, 00:43 
Nou Venit

Membru din: 31 Mar 2009, 17:21
Mesaje: 5
Citat:
ieri dupa-amiaza s-a simtit stresul mai rau ca oricand...m-am certat cu Danut(viitorul meu sot) pt ca..el a zis sa incercam sa facem invitatiile deorece ce vrem noi e ceva simplu,presupune un carton colorat,o fundita..si scrisul..dar mie imi este teama ca nu vor iesi...si nu vreau ca pt cativa lei castigati sa fie urate,bine el mi-a zis sa incercam una...si apoi vedem..eu i-am zis ca nu cred ca vor iesi..si de aici...ceartaaaaaaa!!!!!!:-s:cry:
nici eu nu am zis ca nu incercam ,nici el ca ramane asa..ca le vom face noi...dar noi ne-am certat..o ora la telefon....:(
o sa incerc sa iau lucrurile mai cu calm...altfel ...va pup!


Ok.. mai e varianta sa le faci tu designul si sa alegi un carton colorat. imprimi pe carton alb, decupezi cum vrei si lipesti pe carton colorat
Eu asa am facut. Pot sa-ti trimit sa vezi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 04 Apr 2009, 11:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

Ok.. mai e varianta sa le faci tu designul si sa alegi un carton colorat. imprimi pe carton alb, decupezi cum vrei si lipesti pe carton colorat
Eu asa am facut. Pot sa-ti trimit sa vezi.
suna interesant.nu mai bine intri la Galerie si postezi acolo o poza cu invitatia?asa vom vedea toate.:wok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 04 Apr 2009, 13:35 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
prefer sa mi le comand de la o firma specializata, ca altfel de mana mea cine stie ce ar iesii:unsure::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 07 Apr 2009, 12:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
prefer sa mi le comand de la o firma specializata, ca altfel de mana mea cine stie ce ar iesii:unsure::nlol:

si eu imi doresc sa le fac singurik......ionut al meu spunea ca modelul pe care il vreau eu tot atat m-ar costa si la o firma ceva...eu vreau ceva simp;lu cum spuena si kristinik....tot ceva un cartonas colorat si rulat un pic cu funditza....nu pun cutie nimik....si as fi vrut sa le fac singura la imprimanta...in photoshop cred ca ai putrea sa faci ce fac si altii....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 08 Apr 2009, 20:18 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2009, 20:13
Mesaje: 1
si eu am vrut sa-mi fac singura invitatiile, dar am sfarsit prin a-mi da seama ca n-am pic de indemanare

am gasit insa acest site unde au niste invitatii super

www.weddinglink.wordpress.com

eu am ales pink fantasy...ca sunt un mare fun al culorii roz



Citat:
si eu imi doresc sa le fac singurik......ionut al meu spunea ca modelul pe care il vreau eu tot atat m-ar costa si la o firma ceva...eu vreau ceva simp;lu cum spuena si kristinik....tot ceva un cartonas colorat si rulat un pic cu funditza....nu pun cutie nimik....si as fi vrut sa le fac singura la imprimanta...in photoshop cred ca ai putrea sa faci ce fac si altii....
:rofl::rofl:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii ieftine si de calitate?
MesajScris: 21 Apr 2009, 20:52 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2009, 01:10
Mesaje: 1
Buna,

Poti sa-mi spui la ce tipografie lucreaza vecinii tai?:)


Citat:
Eu cand o sa ma marit o sa scap iefitn cu invitatiile :D am doi vecini pe scara care sunt si prieteni de familie care lucreaza la tipografie.

Anul trecut au fost 2 nunti tot la mine pe scara iar dansii le-au facut invitatiile cadou dupa cum au dorit :P Au iesit foarte frumoase si daca ar fi sa cauti un model asemanator pe piata costa intre 3 si 4 lei....cu tot cu plic, cu place card :D sau cum ii zice la chestia aia...chiar numai panglicuta cu ce au fost legate au cumparat-o mirii :D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România