Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 527 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 07 Mar 2009, 01:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
abia astept sa vad ca model ai ales...si pt tine si pt fina...eu nu stiu cum va iesi ca nu-l fac dupa model....dar tot nu mi-ai zis cand esti nasa...:nlol:


pai am zis pe undeva ...pe 6 iunie la Braila.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 09 Mar 2009, 16:36 
Nou Venit

Membru din: 28 Sep 2007, 22:22
Mesaje: 1
Citat:

stiti cumva daca este floraria Iris si in galati? sau o florarie ff buna care sa faca buchete dupa o poza?


eu am avut nunta anul trecut si am avut o experienta Irisfoarte neplacuta cu floraria Iris. Patroana nu este interesata decat de faptul ca-i intra ei niste banuti in buzunar, nu da 2 bani pe ce zici tu, ce vrei tu pentru buchetele tale! Zice ca poate si ca are, ca face orice si in final iese cum vrea ea. Oricum mie a reusit sa-mi strice momentul premergator nuntii, am ajuns si la protectia consumatorului si la politie cu problema mea. Ce pot spune ca am avut inspiratia sa renunt cu o saptamana inainte la serviciile lor si am fost scutita in ziua nuntii de nervi, dezamagire...Pana la urma eu am facut la IKEBANA si o recomand cu multa caldura.(iar patroana e o dulcica)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 08 Apr 2009, 11:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
e bine ca intra persoane ca tine care ne ajuta cu experientele lor. e foarte important acest lucru. nu stii ce sa alegi, gresesti si te costa buna dispozitie, bani, nervi...multumim...
eu cam acelasi lucru l-am auzit despre passiflora. numai de rau :woow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 11 Apr 2009, 18:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Si eu am avut o experienta neplacuta cu floraria Lotus de vis-a-vis de Modern. Pentru ca si-au luat mai multe nunti in sambata respectiva, la mine invitatii veneau si florile mele nicaieri, cu greu au ajuns. Va dati seama cum era. Invitatii veneau si d-na respectiva imi facea arcada si aducea florile pt mese.):( Ah pana la urma florile au fost gata odata cu primul fel de mancare.:wall:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 18 Ian 2010, 21:31 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2008, 13:03
Mesaje: 1
[b]Buna fetelor :hug: , mai e cineve din Galati care ma poate ajuta si pe mine, desi am de ceva timp cont nu am intrat pana acum pe forum, dar tb sa "intru in paine" :nblink: si mai mult ca sigur mi-ar prinde bine cateva sfaturi legate de restaurante, florarii etc
Nunta o sa fie in august 2011 si primul pas va fi alegerea restaurantului, deja suntem in cautari :-`[/b]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 18 Mar 2010, 10:19 
Nou Venit

Membru din: 11 Mar 2010, 12:22
Mesaje: 2
Buna,

doreste cineva sa atinga subiectul fotografie - filmare la evenimentul de nunta? Cum va alegeti fotograful / cameramanul pentru acest eveniment? Ati avut o experienta neplacuta legata de aceste servicii? Stiti cum sa va alegeti un fotograf / cameraman pentru cel mai important eveniment din viata dumneavoastra?
Astept raspunsurile dumneavoastra si va doresc tuturor casa de piatra, sa fiti fericiti, sanatosi si sa aveti parte numai de impliniri si bucurii.
Cristian Chiriloaie

PyuSelena scrie:
[b]Buna fetelor :hug: , mai e cineve din Galati care ma poate ajuta si pe mine, desi am de ceva timp cont nu am intrat pana acum pe forum, dar tb sa "intru in paine" :nblink: si mai mult ca sigur mi-ar prinde bine cateva sfaturi legate de restaurante, florarii etc
Nunta o sa fie in august 2011 si primul pas va fi alegerea restaurantului, deja suntem in cautari :-`[/b]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati
MesajScris: 11 Mar 2013, 16:02 
Nou Venit

Membru din: 11 Mar 2013, 17:57
Mesaje: 1
Mare lucru n-am inteles, mai bine vorbim de ceva mirese noi, rochii, ceva mai interesant. nu de galati :)

http://www.mirese.frumoasele.ro/


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 527 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România